Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Electronics šodien Ņujorkā prezentējis jauno Samsung Galaxy S6 edge+ viedtālruni ar 5,7 collu ekrānu, kura pamatā ir unikālais Galaxy S6 edge metāla un stikla dizains ar abos sānos izliektu ekrānu. Jaunais Galaxy S6 edge+ vēl vairāk nostiprina uzņēmuma pozīcijas lielizmēra viedtālruņu tirgū, kuru Samsung aizsāka jau 2011. gadā ar oriģinālo Galaxy Note.

Samsung_prezentacija_2

Galaxy S6 edge+ apvieno izcilu dizainu, funkcionalitāti un industrijā labākās tehnoloģijas, piedāvājot augstāko ekrāna sniegumu ar unikālo dual-edge jeb izliekto malu dizainu, modernāko kameru, ātrākās vada un bezvadu uzlādes iespējas, kā arī neticami jaudīgu procesoru. Ar papildināto 4 GB operatīvo atmiņu jaunais viedtālrunis nodrošina šobrīd tirgū augstāko jaudu un veiktspēju, ļaujot lietotājiem vēl ērtāk izmantot vairākuzdevumu darbības režīmu, sekot līdz ziņojumiem, vēl ātrāk publicēt jaunumus sociālajos tīklos, kā arī spēlēt grafiski sarežģītas spēles bez jebkādas attēla aiztures.

Samsung_prezentacija_3

“Saskaņā ar GFK datiem, patērētāji Baltijas valstīs arvien biežāk izvēlas viedtālruņus ar lielāku ekrānu – 2015. gada otrajā ceturksnī 40% pārdoto viedtālruņu bija ar ekrāna izmēru virs 5 collām. Radot Galaxy S6 edge+, atkārtoti apliecinām pārliecību un ticību mūsu radītajām inovācijām, kas atbilst patērētāju prasībām ne vien citos pasaules reģionos, bet arī šeit lokāli Baltijā,” saka Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Baltijas valstīs.

Galaxy S6 edge+ kā labākais multivides saturam

Galaxy S6 edge+ nodrošina nepieredzētu multivides funkcionalitāti, piedāvājot izteiksmīgāku attēla kontrastu un detalizāciju ar Samsung radīto un industrijā spēcīgāko 5,7 collu Quad HD Super AMOLED ekrānu.

Samsung_prezentacija_1

Sociālie tīkli mūsdienās praktiski ir visuresoši, līdz ar to patērētāji vēlas nekavējoties publicēt foto un video ar savas dzīves mirkļiem. Samsung šīs vēlmes piepilda ar uzlabotu viedtālruņa videokameras funkcionalitāti, tajā skaitā ar Steady Video funkciju, kas caur digitālu video attēla stabilizāciju nodrošina asus un detalizētus video kadrus, filmējot gan ar priekšējo, gan ar galveno aizmugurējo kameru. Savukārt Video Collage režīms ļauj lietotājiem viegli uzņemt un rediģēt īsus video ar dažādiem kadra efektiem. Galaxy S6 edge+ ir aprīkots arī ar 4K izšķirtspējas video uzņemšanas un tiešsaistes pārraides iespēju, kas lietotājiem ļauj no viedtālruņa reālajā laikā straumēt Full HD video kādam kontaktam, kontaktu grupai vai arī plašākai publikai YouTube Live platformā. Ikviens, kurš saņem YouTube saiti no Galaxy S6 edge+ lietotāja, var vērot tiešsaistes video savā viedtālrunī, planšetdatorā, datorā vai Smart televizorā ar YouTube atbalstu.

Galaxy S6 edge+ lietotāji varēs pielietot arī Samsung modernizēto kameras sistēmu, kas piedāvā, piemēram, Quick launch funkciju (divreiz pieskaroties Home taustiņam, kamera ieslēgsies 0,6 sekunžu laikā), automātisko reālā laika HDR režīmu, viedo optisko attēla stabilizāciju (OIS), kā arī jaunus attēla efektu filtrus.

Ātrākā ierīces uzlāde

Galaxy S6 edge+ ir aprīkots ar Samsung ātrās vada un bezvadu uzlādes tehnoloģiju, turklāt iebūvētā bezvadu uzlādes tehnoloģija ir savietojama ar praktiski jebkuru mūsdienās nopērkamo bezvadu uzlādes paliktni. Izmantojot vadu, ierīci var pilnībā uzlādēt aptuveni 90 minūtēs, bet ar Samsung jaunāko bezvadu lādētāju viedtālruņa baterija būs pilnībā uzlādēta pēc aptuveni 120 minūtēm.

Jaudīgās Galaxy funkcijas

Jaunais viedtālrunis ir aprīkots ar uzlabotu SideSync sinhronizācijas funkciju, kas nodrošina ērtu savienošanos ar datoru gan vadu, gan bezvadu režīmā. Pateicoties automātiskajai noteikšanai un īpaši ātram iestatīšanas procesam, lietotāji var ātri savienot Samsung ierīci ar datoru vai planšetdatoru vieglākai datu koplietošanai starp dažādām platformām un operētājsistēmām.

Galaxy S6 edge+ īpašnieki saņems arī šobrīd tirgū vienīgo un plašāko papildservisu risinājumu „Galaxy Care”. Tajā iekļauta bezmaksas apdrošināšana pret ūdens radītiem un ekrāna bojājumiem, kā arī pilnīgi jauns Premium serviss – ja ierīcei nepieciešams remonts, to varēs nodot kurjeram, kas tālruni bez maksas nogādās servisa centrā.

Samsung Galaxy S6 edge+ ir integrētas arī drošības funkcijas – KNOX Active Protection funkcija (jau iebūvēta ierīcē) un My KNOX funkcija (lietotne ar vienkāršu, ātru iestatīšanu), lai aizsargātu personīgos un darba datus.

Latvijas tirgū Galaxy S6 edge+ būs pieejams no 4. septembra pie vadošajiem telekomunikāciju operatoriem un lielākajos elektronikas veikalos. Ierīce būs pieejama ar iebūvēto atmiņu 32 vai 64 GB apmērā un divās krāsu versijas – zeltītā Gold Platinum un melnā Black Sapphire tonī. Ierīces aptuvenā mazumtirdzniecības cena būs 799 EUR vai 899 EUR atkarībā no iebūvētās atmiņas apjoma. Pasūtot Galaxy S6 edge+ iepriekšpārdošanā līdz 31. augustam, klienti saņem dāvanā bezvadu lādētāju.

Izsaki savu viedokli