Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Galaxy viedtālruņu klāstu šodien papildināja ne tikai Note 4 planšettelefons, bet arī ierīce, par kuras eksistenci iepriekš vēstīja tikai dažas baumas. Kompānijai ir izdevies pārsteigt tehnoloģiju pasauli, laižot klajā Galaxy Note Edge viedtālruni, kas apgādāts ar displeju, kas informāciju attēlo arī uz labā sāna.

Pārāk neiedziļinoties tehniskajā specifikācijā, ir jāteic, ka Note Edge tehniska ziņā ir ļoti līdzīgs Galaxy Note 4, saņemot gandrīz identiskus parametrus. Protams, ka galvenā atšķirība starp abām ierīcēm ir displejs.

galaxy edge n note

Note Edge ir apgādāts ar 1600×2560 pikseļu izšķirtspējas displeju, kas platumā ir par 160 pikseļiem vairāk, ja salīdzina ar Galaxy Note 4. Jānorāda, ka pie vainas tam ir displeja ieapaļā mala, kas laukuma ziņā to padara lielāku, taču diagonāles izmērs ir sarucis par 0,1 collu. Jāatzīmē, ka izstrādājuma displejs ir ieapaļš tikai vienā (labajā) pusē.

samsung galaxy edge b

Jāatzīmē, ka displeja ieapaļā forma ne tikai izskatās visai eleganti, bet arī pilda vairākas praktiskas funkcijas. Miera režīmā uz displeja malām tiks attēlota svarīgākā informācija – laiks un paziņojumi. Samsung to dēvē par Quick Glance opciju.

Brīdī, kad tālrunis ir “pamodināts”, bet tā ekrāns nav atbloķēts, sānu malas ir izkārtoti vairāki īsceļi, piemēram, hronometrs, zibspuldze un pat lineāls.

samsung galaxy edge

Taču, kad tālruņa ekrāns ir atbloķēts, tas pilda citas funkcijas. Lietotājs var izvēlēties vai atstāt uz displeja malas vietu dažādiem īsceļiem un aplikācijām, vai, piemēram, attēlot vēstis no kāda sociālā portāla.

Jau tagad savdabīgās formas displejs nodrošinās jaunas iespējas dažādās aplikācijās, taču drīzumā šo ekskluzīvo opciju apgūs arī aplikāciju izstrādātāji, kas, domājams, atradīs jaunus veidus ka izmantot viedtālruņa formas sniegtās priekšrocības.

galaxy note edge

Interesanti, ka, salīdzinot ar Galaxy Note 4, ierīce ir apgādāta ar mazākas ietilpības bateriju (3220 mAh vietā ir 3000 mAh) un microUSB 3.0 savienojumu aizstāj microUSB 2.0.

Pārdošanā Galaxy Note Edge nonāks šā gada ceturtajā ceturksnī, bet tā cena dotajā brīdī nav zināma.

samsung galaxy edge. ajpg

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli