Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Acīmredzot kompānija Samsung ir atklājusi jaunu un brīvu viedtālruņu tirgus nišu, jo, papildus nesen prezentētajam Galaxy Golden, uzņēmums ir laidis klajā jaunu, atveramas formas tālruni – W2014.

Tā vien šķiet, ka izstrādājuma izskats īsti neatbilst spējām. Kaut arī dizains, kas bija populārs pirms pāris gadiem, rada iespaidu par vāju veiktspēju, patiesībā tas aprīkots ar vienu no jaudīgākajiem mobilajiem procesoriem – Snapdragon 800 (2,3 GHz, četri kodoli).

Līdztekus jaudīgajam procesoram ierīces korpusā atrodama arī 2 GB operatīvā atmiņa un 32 GB iebūvētā atmiņa (papildināma ar microSD karti).

Iespaidīgie parametri turpinās ar 13 MP kameru aizmugurē, 2 MP kameru korpusa priekšpusē un diviem 3,7 collu (800×480 pikseļu izšķirtspēja) Super AMOLED displejiem.

Enerģijas rezerves nodrošina 1900 mAh akumulators, savukārt operētājsistēmas funkcijas pilda Android 4.3.

Tiesa gan, jāmin, ka līdz Eiropai šis izstrādājums nenonāks un būs pieejamas ekskluzīvi Ķīnas patērētājiem. Jāpiemetina, ka tālrunis izgatavots Samsung sadarbojoties ar China Telecom mobilo pakalpojumu sniedzēju un izstrādājuma cena, kaut arī nav minēta, visticamāk būs iespaidīga.

samsung w2014

Saistītās tēmas: samsungviedtālruņi

Izsaki savu viedokli