Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung forumā, kas norisinājās Dienvidāfrikas republikā, tika prezentēti divi jauni budžeta klases mobilie telefoni- Galaxy Pocket Neo un Galaxy Star.

Informācija liecina, ka Galaxy Star ir aprīkots ar 3 collu QVGA ekrānu, savukārt par operētājsistēmu izvēlēta Android 4.1 Jelly Bean versija. Par ātrdarbību atbildēs 1 GHz viena kodola procesors. Operatīvā atmiņa sasniegs 512 MB, savukārt dokumentus un citus lietotāja failus varēs saglabāt 4GB iebūvētajā atmiņā, taču to iespējams palielināt par 32 GB, pateicoties microSD karšu atbalstam. Par attēlu uzņemšanu parūpēsies 2 megapikseļu kamera.

galaxy star

Galaxy Pocket Neo tehniskie parametri ir tādi paši, ja neskaita mazliet vājāku procesoru (850 Mhz) un A-GPS atbalstu. Abi tālruņi vienlaicīgi spēj atbalstīt divas SIM kartes. Akumulatoru ietilpība sasniegs 1,200 mAh.

procket pro

Samsung apgalvo, ka tālruņu galvenā mērķauditorija ir jaunieši, kam nepieciešams stilīgs tālrunis, lai izbaudītu aplikāciju sniegtās iespējas. Vēl gan nav pieejama informācija, kuros reģionos telefons tiks realizēts un kāda būs tā cena. Zināms vien, ka pirmos pircējus ierīces atradīs jau maija vidū, savukārt tā cena būs ļoti demokrātiska.

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli