Aktuāls

Jau ilgstoši esam ziņojuši par iespējamu Samsung premium klases ierīces parādīšanos. Skaidrību šajā tematā par ierīces nosaukumu un debijas datumu ievieš jaunākās ziņas no Dienvidkorejas vietnes ETnews.

Iepriekš šo ierīci dēvēja par Galaxy F sērijas pārstāvi vai Galaxy Prime. Dienvidkorejas medijs gan norāda, ka viedtālrunis būs pirmais Galaxy Alpha sērijas pārstāvis, bet tā debija tiek gaidīta jau 13. augustā.

Galaxy Alpha iemainīs Samsung produktiem raksturīgo ādas imitāciju korpusa aizmugurē pret metāla pārklājumu. Ierīces galvenais konkurents būs gaidāmais iPhone 4,7 collu modelis.

Jāteic gan, ka avoti, ziņojot par ierīces specifikāciju, neizplata viennozīmīgu informāciju. Kamēr vieni norāda, ka ierīces displejs solās būt nedaudz lielāks par 5,1 collu, lepojoties ar QHD izšķirtspēju, citi avoti norāda, ka ekrāna izmērs būs 4,7 collas, bet izšķirtspēja – 1080p.

Tāpat neskaidrības ir korpusa materiāla sakarā. Gandrīz visi avoti vēsta, ka Galaxy Alpha korpusa aizmugure tiks veidota no metāla, taču neskaidrību vieš korpusa sānu apdare. Kamēr atsevišķi avoti norāda, ka arī sāni tiks veidoti no metāla, citi avoti apgalvo, ka korpusa sāni būs no plastmasas.

Jāatgādina, ka informācija gaidāmā Samsung “augstā gala” viedtālruņa sakarā ir ne tikai pretrunīga, bet arī tikai baumu līmenī. Iespējams, ka 13. augusts nesīs skaidrību šīs ierīces sakarā.

galaxy f series 2

Saistītās tēmas: baumassamsung galaxy

Izsaki savu viedokli