Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Strauji attīstoties Smart TV konceptam, ne mazāk strauji pieaug arī jaunās paaudzes televizoru lietotāju prasības attiecībā uz pieejamo tiešsaistes savienojuma ātrumu, iespēju veikt vairākas funkcijas vienlaikus, maksimāli ātri un ērti pārslēgties no viena satura uz citu un baudīt to iespējami augstākā kvalitātē. Tieši tādēļ šonedēļ notiekošajā starptautiskajā patērētāju elektronikas izstādē CES 2013 Samsung Electronics prezentējis inovatīvo Smart TV Evolution Kit tehnisko risinājumu, kas ļauj ērti un vienkārši pērn ražotos Smart TV modeļus uzlabot ar 2013. gada Samsung Smart TV pieejamajām jaunajām funkcijām. Evolution Kit komplekts šopavasar būs pieejams arī Latvijā.

Evolution Kit ļauj uzlabot centrālā procesora, atmiņas un grafiskā procesora jaudas resursus līdz jaunāko Smart TV modeļu līmenim, kas nozīmē ātrāku tīmekļa pārlūkošanu un iespēju vienlaikus ērti lietot dažādas aplikācijas un skatīt TV pārraides. Šim nolūkam Evolution Kit komplektu vien nepieciešams pievienot pieslēgvietai televizora aizmugurē.

Vienlaikus ar tehnisko parametru uzlabojumiem jaunais Evolution Kit pilnveido arī Samsung Smart TV balss un žestu vadības funkcionalitāti un automātiski atjaunina Smart Hub programmnodrošinājumu. 2013. gada Smart Hub programmatūras versijā būs iekļautas piecas sadaļas ar vēl plašāku pieejamo saturu – tostarp būs pieejamas jaunas tiešraides programmas, uzlabots Video-On-Demand pakalpojums, paplašināts aplikāciju klāsts un pilnveidots tīmekļa pārlūks.

Evolution Kit

Saistītās tēmas: samsungtelevizori

Izsaki savu viedokli