Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Electronics līdz 30. septembrim tirdzniecības centrā „Mols” aicina visā pasaulē plašu popularitāti guvušās mobilās aplikācijas Angry Birds fanus izmēģināt savu iemīļoto spēli pavisam neierastā veidā. Līdz pat septembra beigām t/c „Mols” darbosies īpašs stends, kurā ikvienam interesentam būs iespēja izmēģināt aizraujošo Angry Birds aplikāciju jaunajos Samsung Smart televizoros, kontrolējot spēles varoņus un notikumu gaitu ar rokas mājienu palīdzību.

„Angry Birds ir mūsdienu spēļu ikona – no viedtālruņa tā nokļuvusi datorā, uz mīkstajām mantiņām un kolas,” par spēli stāsta draugiem.lv runasvīrs Jānis Palkavnieks. Viņš arī uzskata, ka jaunie, „gudrie” televizori gūs arvien plašāku atzinību prasīgajā mūsdienu sabiedrībā: „Ja vēl nesen tika izteikti minējumi, ka datora ekrāns izkonkurēs televizoru, tad redzam, ka spēles nonākšana uz TV ekrāna parāda – „gudrajam” televizoram ir visas iespējas kļūt par datora lielekrāna brāli. Ar šo vēlreiz tiek apstiprināta mana pārliecība – “saturs ir karalis”, un iekārtu, uz kuras tas tiek patērēts, mēs izvēlēsimies atbilstoši situācijai – sabiedriskajā transportā tas būs viedtālrunis, guļamistabā – planšetdators, darbā – galda dators un kārtīgā mājas ballītē – gudrais televizors.”

Līdz šim pasaulē tik populārā spēle, kas kopumā lejupielādēta jau vairāk nekā miljardu reižu, bija pieejama tikai viedtālruņu lietotājiem, kā arī Facebook sociālajā tīklā. Samsung ir pirmais tehnoloģiju ražotājs, kurš, sadarbojoties ar spēles izstrādātājiem – somu izklaides mediju kompāniju Rovio Entertainment, patērētājiem piedāvā iespēju izbaudīt Angry Birds arī uz jaunākās paaudzes Smart televizoriem. Lietotāji var spēlēt Angry birds, izmantojot žestu vadību, kas ir īpaši parocīgi, šaujot ar “kaķeni”. Tieši iespēja vadīt spēli ar vienu rokas vēzienu gaisā ir tas, kas to padara par vēl nebijušu piedzīvojumu Angry Birds cienītājiem.

Angry Birds aplikācija lietotājiem pieejama interneta vietnē http://www.samsungapps.com/.

Saistītās tēmas: samsung

Izsaki savu viedokli