Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Samsung Baltijas tirgū piedāvā savu jaunāko robotu putekļsūcēju – Powerbot VR9000, kas nodrošina pilnībā automātisku mājokļa grīdu uzkopšanas kvalitāti ar 60 reizes lielāku sūkšanas jaudu kā parastajiem tīrīšanas robotiem. Samsung Powerbot uzlabotais dizains papildināts ar būtiskiem praktiskiem risinājumiem labākai grūti pieejamu vietu tīrīšanai un ērtākai manevrēšanai, kas ļauj mājokļa uzkopšanu paveikt daudz ātrāk un kvalitatīvāk, neriskējot iestrēgt starp dažādiem šķēršļiem. Turklāt ar īpašu tālvadības pults lāzeru lietotājs var arī norādīt, kur tieši vēlas veikt uzkopšanas darbus.

“Mājokļu uzkopšanai veltam ievērojamu laiku, ko daudz labprātāk pavadītu atpūšoties vai izklaidējoties draugu un ģimenes lokā. Tāpēc arī Samsung prioritāte ir rast arvien jaunus risinājumus, kā atvieglot cilvēku ikdienu ar moderno tehnoloģiju palīdzību. Putekļsūcēji roboti jau ir ienākuši daudzās mājās un kā katram jaunievedumam, iezīmējas arī dažādi limiti to iespējām. Ar Powerbot VR9000 mūsu mērķis ir lauzt priekšstatus par šo putekļsūcēju ierobežotajām iespējām, parādot tos kā elegantu un ļoti praktisku palīgu, lai uzturētu mājokli ideālā kārtībā,” saka Viktors Markuls Samsung Electronics Baltics sadzīves elektrotehnikas direktors.

Powerbot VR9000 sniedz izcilu tīrīšanas kvalitāti jebkuram grīdas segumam, izmantojot iespaidīgo sūkšanas jaudu kopā ar daudz platāku tīrīšanas birsti, kas nodrošina lielāku uzkopšanas laukumu un iztīra pat grūti pieejamos stūrus. Vienlaikus vairs nav nepieciešamas papildus birstes putekļsūcēja sānos, kas novērš risku, ka tās varētu ieķerties vados vai, piemēram, paklāja audumā. Savukārt unikālā CycloneForce tehnoloģija sūkšanas laikā rada spēcīgu centrbēdzes spēku, kas daudz efektīvāk atdala netīrumus no gaisa un ilgāk saglabā tīru putekļsūcēja filtru.

Ar atjaunotu FullView Sensor sistēmu jums nebūs jāuztraucas, ka uzkopšanas darbus varētu pārtraukt Powerbot VR9000 iestrēgšana starp mājoklī esošajiem šķēršļiem vai mēbelēm. Putekļsūcēja navigācijas sistēma palīdz tam daudz precīzāk orientēties telpā, spējot noteikt pat ļoti mazus šķēršļus un samazinot tā saucamos “aklos punktus”. Savukārt lielāki Easy Pass riteņi līdz 105 mm diametrā un līdz 15mm paaugstinātais korpusa attālums līdz zemei, palīdz Powerbot VR9000 viegli pārvarēt tādus šķēršļus kā, piemēram, kabeļus vai durvju sliekšņus.

Turpmāk mājokļa uzkopšanu iespējams kontrolēt vēl precīzāk un burtski norādīt robotam putekļsūcējam vietu, kuru nepieciešams satīrīt. Powerbot aprīkots ar patentēto Point Cleaning funkciju, kas ar  tālvadības pultī iebūvētu lāzera staru ļauj  norādīt konkrētu telpas punktu, kuru robots nekavējoties satīrīs.  Pateicoties Point Cleaning funkcijai, lietotājiem vairs nevajadzēs pārvietot ierīci manuāli.

Powerbot VR9000 inovatīvajā dizainā apvienota eleganta āriene ar praktiskām funkcijām efektīvākai mājokļa uzkopšanai. Putekļsūcēja priekšā izvietota liela T-veida birste, gluži kā parastajiem putekļsūcējiem kas labi iztīra arī telpu stūrus. Savukārt caurspīdīgais CycloneForce nodalījums parāda, cik daudz netīrumu savākts un to pavisam viegli var noņemt un iztukšot.

Latvijā Powerbot VR9000 pieejams lielākajos elektropreču veikalos elegantā zeltaini melnā The Airborne Copper krāsojumā. Powerbot VR9000 cena ir aptuveni 730 eiro.

VR9000-02 0630

Izsaki savu viedokli