Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung piedāvā trīs dažādus mobilās drukas risinājumus, kas ļauj ērti un ātri izdrukāt materiālus no mobilajām ierīcēm. Mobilās drukas risinājumi ietver mobilās drukas aplikāciju viedtālruņiem un planšetdatoriem, operētājsistēmā iebūvētu drukāšanas iespēju un atsevišķos jaunāko Samsung printeru modeļos integrēto Near Field Communication (NFC) tehnoloģiju.

Samsung mobilās drukas risinājumus var izmantot GALAXY S 4, GALAXY S II, GALAXY S III, GALAXY Note un GALAXY Note II viedtālruņu, kā arī GALAXY Tab un GALAXY Note 10.1 planšetdatoru lietotāji.

Samsung MobilePrint lietotne

Lejupielādējot Samsung MobilePrint aplikāciju, izdrukāt fotogrāfijas, e-pastus, saturu no interneta, Google Docs un PDF failus, kā arī Microsoft Office dokumentus var arī tie lietotāji, kuriem nav Samsung viedtālruņa vai planšetdatora. Izmantojot Samsung MobilePrint, ar Samsung daudzfunkcionālo printeri ieskenētus attēlus iespējams pārsūtīt uz savu mobilo ierīci. Izmantojot šo aplikāciju var nosūtīt arī faksu.

Mobilā drukāšana ar vienu pieskārienu

Lai izdrukātu no datora, jāveic vairāki laikietilpīgi soļi, piemēram, jāinstalē dzinis un programmatūra, savukārt drukāšana no Samsung mobilajām ierīcēm ir vienkārša un ātra – atliek vien mobilā ierīces izvēlnē nospiest „Drukāt”. Samsung mobilās ierīces ar integrēto drukas risinājumu spēj automātiski uzmeklēt tuvumā esošu Samsung printeri, lai izdrukātu fotogrāfijas, e-pastus, kā arī Samsung SMemo vai SNote lietotnēs veiktās piezīmes. Ar pāris pieskārienu palīdzību iespējams izvēlēties, nepieciešamo izdruku skaitu, divpusējās drukāšanas iespēju, krāsu iestatījumus, kā arī izdrukas izmēru, orientāciju un dokumenta veidu.

Built in Printing Fuction

Pasaulē pirmais krāsu lāzerprinteris ar NFC atbalstu

Drīzumā būs pieejami ar NFC atbalstu aprīkoti Samsung lāzerprinteri, kas ļaus izdrukāt nepieciešamo saturu, vienkārši noliekot ar NFC savienojuma atbalstu aprīkotu mobilo ierīci printera tuvumā. Divas ar NFC atbalstu aprīkotās ierīces savienojumu izveidos automātiski, līdz ar to drukāšanai nebūs nepieciešami papildu uzstādījumi vai savienojumi.

Pārskats: Samsung mobilās drukas risinājumi

Mobilajās ierīcēs iebūvētā drukāšanas funkcija

Samsung

MobilePrint lietotne

NFC printeris

Atbilstošie printeri

Visi Samsung tīkla/bezvadu printeri, kas ražoti pēc 2002. gada

Visi Samsung bezvadu un tīkla printeri, kas pievienoti bezvadu tīkla piekļuves punktam

Krāsu/melnbaltie lāzerprinteri / daudzfunkcionālie printeri, kas nāks klajā 2013. gada otrajā pusē

Atbilstošās ierīces

GALAXY S II, Galaxy S III, GALAXY Note, GALAXY Note II, Galaxy Tab, GALAXY Note 10.1 (t.i. visi Samsung viedtālruņi, izņemot GALAXY S)

Viedtālruņi ar Android, iOS vai Windows operētājsistēmu

Viedtālruņi ar NFC atbalstu, Android 4.0 vai jaunāku operētājsistēmas versiju

Atbilstošais saturs

Galerijas lietotne (attēli), dokumenti, e-pasts, interneta saturs, SMemo, SNote

Galerijas lietotne (attēli), dokumenti, e-pasts, interneta saturs, SMemo, SNote, sociālo tīklvietņu saturs, Google Docs, PDF, MS Office

Galerijas lietotne (attēli), dokumenti, e-pasts, interneta saturs, sociālo tīklvietņu saturs

 

Saistītās tēmas: samsung

Izsaki savu viedokli