Aktuāls

”Audi” superauto atgriežas Latvijā – šogad Biķernieku trasē ”’Audi R8 Coupe”, ”R8 Spyder” un citi

Auto, Moto

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

Samsung nesen un diezgan negaidīti paziņoja par jaunu planšetdatoru – Galaxy Tab 7.0 Plus. Jaunā planšete nebūs piesaistīta konkrētam reģionam – to varēs nopirkt teju visur pasaulē, ja vien Apple to nepagūs šur tur aizliegt.

Tātad, jaunais Galaxy Tab būs pieejams divās ietilpības – 16 un 32 gigabaitu. Par Android 3.2 ātrdarbību parūpēsies divu kodolu 1.2 gigahercu procesors un 1 gigabaita operatīvā atmiņa. Kā jau pēc nosaukuma noprotams, planšetes displeja diagonāles garums būs 7 collas, taču tā izšķirtspēja – 1024 x 600 pikseļi, kas gan šķiet par maz. Galaxy Tab 7.0 Plus priekšpusē būs novietota 2 megapikseļu kamera, kas paredzēta videozvanu veikšanai, taču aizmugurē – 3 megapikseļu kamera foto un 720p video uzņemšanai. Ierīce leposies arī ar četru joslu GSM/GPRS/EDGE un 3G (HSPA) atbalstu, tātad, pie interneta visi gribētāji varēs piekļūt gandrīz jebkurā lauku nomalē. Protams, aizmirsts nav arī par WiFi, Bluetooth un GPS.

Ierīces cena vēl nav zināma. Oktobra beigās Galaxy Tab 7.0 Plus parādīsies Indonēzijā un Austrijā, taču nedaudz pēc tam arī citās pasaules valstīs. 

Saistītās tēmas: planšetdatoriplussamsungsamsung galaxytab

Izsaki savu viedokli