Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung (tāpat, kā vairums lielo ražotāju) visai aktīvi piestrādā pie tā, lai viņu Android ierīču saskarsne iespējami vairāk atšķirtos no konkurentu veidotajiem risinājumiem.

Viens no komponentiem, kas vairumā Android saskarsnes noformējumu izskatās gana līdzīgi ir mapju noformējums.

Lai izceltos ar oriģinalitāti šī elementa atainojumā, Samsung patentējuši savu mapju noformējuma (un lietošanas veida) konceptu.

Mapes tiek attēlots nevis pierastajā – nelielu ikonu, kas ievietotas klasiskajā mapes ikonā, veidā, bet drīzāk kā kaudze ar aplikāciju ikonām. Arī mapes atvēršana notiek nevis pierastajā veidā – pēc pieskāriena mapei atveras rāmis ar mapē esošo ikonu sarakstu, bet interesantākā – pieskaroties “kaudzei” un pavelkot to lejup. Šī kustība “atritina” kaudzē “salocīto” aplikāciju čupu.

Ir skaidrs, ka šis skats izteikti ierobežo vienā “kaudzē” iespējamo aplikāciju skaitu, tāpēc tiek piedāvāts arī alternatīvs šo “kaudzīšu” atvēršanas veids: pieskāriens, bez vilkšanas.

Pēc pieskāriena, “izbirstošas” animācijas veidā ikonas izvietojas priekšā esošajam ekrānam. Šis noformējums lielā mērā atgādina esošos mapju satura parādīšanas veidu.

Nav zināms, kad un vai Samsung plāno reāli ieviest šo noformējumu savās TouchWiz ierīcēs.

 

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli