Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung ir saņēmis patenta tiesības jaunai ierīcei – S Pen irbulim ar uzlabotu funkcionalitāti. Ja patentā atspoguļotais Note sērijas ierīču papildinājums nonāks pārdošanā, tas būs liels solis uz priekšu.

Ka norāda patenta pieteikums, irbulis tiks apgādāts ar skaļruni augšējā galā un mikrofonu apakšā. Protams, nav ilgi jādomā līdz attopamies pie domas, ka šāds irbulis varētu veiksmīgi kalpot par klausuli, it īpaši ņemot vērā Note ierīču cienījamos izmērus. Turklāt, bez zvanu veikšanas šāds S Pen varētu veiksmīgi nodrošināt arī S Voice un Google Now funkcijas.

Tiesa, patentā minētais irbulis saņēmis arī citus, mazāk iespaidīgus uzlabojumus, piemēram, uzlabotu apvalku, lai nodrošinātu labāku satveršanu un lietošanu.

Tāpat jāatzīmē, ka patenta zīmējums neatspoguļo potenciālā S Pen dizainu vai fiziskos parametrus, tādēļ ir praktiski neiespējami spriest par to, cik smags un biezs būs nākamais Samsung irbulis.

Nobeigumā gan jāatgādina, ka tikai retais patenta pieteikums patiešām sasniedz ražošanas konveijeru, tādēļ, lai arī cik interesants  un noderīgs šis irbulis būtu, pastāv iespēja, ka tādu nemaz neieraudzīsim.

patent s pen samsung

Saistītās tēmas: patentisamsung

Izsaki savu viedokli