Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Samsung Electronics papildinājis SSD (Solid State Drive) disku klāstu ar 850 EVO datu nesēju. Pateicoties Samsung 3 bitu 3D Vertical NAND (V-NAND) tehnoloģijai, jaunais 850 EVO SSD disks nodrošina ievērojamu snieguma un ilgtspējības uzlabojumu, salīdzinot to ar iepriekšējiem modeļiem.

850 EVO SSD disks ir radīts, izmantojot 3 bitu 3D V-NAND tehnoloģiju, kas to padara īpaši piemērotu ikdienas lietotāja portatīvajam, kā arī stacionārajam jeb galda datoram. V-NAND tehnoloģija nodrošina augstākās klases secīgas un nejaušas nolasīšanas un rakstīšanas sniegumu. Līdz ar šī modeļa ienākšanu tirgū, Samsung turpina ikdienas lietošanai paredzētās SSD disku sērijas attīstību.

Samsung 850 EVO SSD diski ir pieejami ar 1 TB, 500 GB, 250 GB un 120 GB ietilpību, un to secīgās datu lasīšanas ātrums sniedzas līdz 540 megabaitiem sekundē (MB/s), savukārt ierakstīšanas ātrums – līdz 520 MB/s. Ar Samsung TurboWrite tehnoloģiju 850 EVO SSD disks ar 1 TB ietilpību nodrošina nejaušās datu ierakstīšanas ātrumu līdz pat 90 000 IOPS (ievadizvades darbības sekundē), kas ļauj ātri saglabāt liela apjoma datus un nodrošina ātru vairākuzdevumu režīma darbību. Papildus iepriekšminētajam jaunie SSD diski ar 500 GB un 1 TB ietilpību ir arī īpaši uzticami, spējot garantēti veikt datu ierakstīšanu 80 GB apjomā ik dienu piecu gadu garumā.

850 EVO SSD disku cena ir no 100 eiro par 120 GB datu nesēju līdz aptuveni 480 eiro par 1 TB datu nesēju, un tie ir pieejami pie Latvijas lielākajiem elektrotehnikas tirgotājiem.

SSD_850EVO_Foto3

Saistītās tēmas: samsungssdssd diski

Izsaki savu viedokli