Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pēc Android 4.3 (Jelly Bean) atjauninājuma saņemšanas paplašināsies ar Galaxy Gear viedpulksteni saderīgo ierīču klāsts, un turpmāk Galaxy Gear varēs lietot arī kopā ar Galaxy S4, Galaxy S III un Note II viedtālruņiem.

Pirmais tālruņa modelis, kas Latvijā jau patlaban var saņemt Android 4.3 (Jelly Bean), ir Galaxy S4. Tuvākajā laikā programmas atjauninājums būs pieejams arī Galaxy S III un Note II viedtālruņiem, nodrošinot vienkāršāku un ērtāku teksta ievadi, uzlabotu grafiku un multimedijus. Turklāt jaunā operētājsistēmas versija atjauninās arī vairākas līdzšinējās Samsung funkcijas un programmatūras, tai skaitā:

  • Samsung KNOX, Android platformas drošības risinājumu uzņēmumiem un privātajiem lietotājiem;
  • Smart Switch funkciju, kas nodrošina satura pārvietošanu uz Samsung ierīcēm no citiem viedtālruņiem;
  • Home Sync funkciju drošai satura glabāšanai un koplietošanai;
  • Group Play 2.5 funkciju, kas nodrošina iespēju dalīties ar video.

Saderība ar Galaxy Gear būs pieejama arī citu Galaxy ierīču lietotājiem, piemēram, Galaxy S4 mini, S4 Active, Mega un S4 Zoom.

Samsung Galaxy Gear

Saderība ar Galaxy Gear ļaus Galaxy S4, Galaxy SIII un Galaxy Note II lietotājiem veikt zvanus un atbildēt uz tiem, kā arī aplūkot ienākošās īsziņas un paziņojumus. Lai rūpīgāk apskatītu svarīgākās īsziņas, atliks tikai paņemt tālruni, un Smart Relay funkcija nekavējoties attēlos ziņu pilnā apmērā. Samsung Apps veikalā pieejamas arī populārāko sociālo tīklu aplikācijas lietošanai uz Galaxy Gear.

Uzņemt attēlu ar Galaxy Gear 1.9 megapikseļu kameru iespējams, vienkārši pieskaroties viedpulksteņa ekrānam. Fotogrāfijas tiek automātiski saglabātas tālruņa galerijā. Galaxy Gear darbojas arī kā soļu skaitītājs, lai reģistrētu tā lietotāja fiziskās aktivitātes. To iespējams izmantot arī, lai kontrolētu mūzikas atskaņotāju savā Samsung Galaxy tālrunī. Protams, Galaxy Gear kalpo arī kā klasisks rokas pulkstenis, turklāt rokas pulksteņa ciparnīcu var personalizēt.

DSC00563-490x326

Saistītās tēmas: galaxy gearsamsungviedpulksteņi

Izsaki savu viedokli