Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

2009. gada Starptautiskajā sadzīves elektronikas izstādē (CES) Lasvegasā, Nevadā, Samsung Electronic America, Inc. piedāvāja apskatei savu jauno digitālo kameru klāstu 2009. gada pirmajai pusei. Samsung četri jaunie digitālo video kameru modeļi aptver visu diapazonu stila un inovāciju ziņā un ir paredzēti fotogrāfiem ar dažādu prasmju līmeni un finansiālajām iespējām. WB500

Jaunā 10,2 megapikseļu kamera WB500 rada jaunu standartu mega tālummaiņas kategorijā, piedāvājot augstas veiktspējas sevišķi platu 24mm Schneider objektīvu ar 10x optisko tālummaiņu, kas ļauj fotogrāfam būt daudz radošākam un elastīgākam. WB500 piedāvā virkni manuālo vadības pogu, tai skaitā iespēju regulēt aizvara ātrumu, apertūru, ekspozīciju un fokusu. Kamerā ir pieejamas arī optiskās un digitālās attēlu stabilizēšanas funkcijas, kas palīdz samazināt attēla izplūšanu. WB500 sniedz fotogrāfiem iespēju iemūžināt video ar 720p augstu izšķirtspēju un ātrumu 30 kadri sekundē (fps), un, pateicoties H.264 saspiešanas formātam, lietotāji var ierakstīt garākus video, tādējādi lietderīgāk izmantojot atmiņas kartes ietilpību. Turklāt lietotāji var izmantot optisko attēlu stabilizēšanas funkciju un kameras 10x optisko tālummaiņu video ieraksta laikā, kā arī Samsung secīgā ieraksta režīmu, kas ļauj apturēt un pēc tam atsākt filmēšanu, nesaglabājot video klipus kā atsevišķas datnes.


Samsung WB500 (HZ10W)

TL100

Tikai 16,6mm plānā (neskaitot objektīvu) kamera TL100 ir ideāls risinājums patērētājiem, kuri meklē viegli lietojamu, pārnēsājamu kabatas formāta digitālo kameru. Sevišķi plānā un modernā 12,2 megapikseļu kamera TL100 ir aprīkota ar trīskāršu optisko tālummaiņu un lielizmēra 2,7 collu LCD ekrānu, kas ir iemontēts pulēta nerūsoša tērauda korpusā. Kamera ir aprīkota arī ar Samsung jauno Smart Auto raksturpazīmi, kas automātiski atlasa fotografēšanas videi vispiemērotāko režīmu. Piemēram, TL100 Smart Auto raksturpazīme automātiski iestatīs kameru ainavas režīmā, ja lietotājs fotografē kalnu masīvu, un pēc tam mainīs iestatījumus un automātiski atlasīs portreta režīmu, ja tiek fotografēta atsevišķa persona. Pašam lietotājam nav jāveic nekādas papildus darbības.


Samsung TL100

Samsung TL100

SL-sērija: SL102 un SL420

Samsung digitālo kameru klāstu izstādē CES 2009 noslēdz divi jauni modeļi, kas papildina uzņēmuma populāro un lietotājiem draudzīgo SL-sēriju – SL102 un SL420. Abas jaunā SL-sērijas digitālās kameras ar 10,2 megapikseļu izšķirtspēju piedāvā sejas atpazīšanas funkciju, un tās darbina uzlādējami Litija jonu akumulatori. SL102 ir aprīkota ar 3x optisko tālummaiņu, digitālo attēlu stabilizēšanas tehnoloģiju un 2,5 collas platu LCD, savukārt, SL420 sper soli tālāk un piedāvā patērētājiem lielāku LCD ekrānu, lielāku tālummaiņu un labāku stabilizēšanu. SL420 var lepoties ar lielāku 2,7 collu LCD displeju, jaudīgāku pieckāršu optisko tālummaiņu, kas ļauj fotogrāfam pievilkt tuvāk tālu esošus objektus, un dubultu attēla stabilizēšanas funkciju, kurā ietilpst gan optiskās, gan digitālās attēla stabilizēšanas tehnoloģiju priekšrocības, kas palīdz novērst trīcošu roku izraisītu attēla izplūšanu. SL102 spēj ierakstīt MJPEG / VGA video, un SL420 – MPEG4 / SVGA video.


Samsung SL102

Samsung SL102

Samsung SL420

Izsaki savu viedokli