Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Electronics ir laidis klajā ar LTE (Long Term Evolution) bezvadu sakaru tehnoloģiju aprīkotas versijas Galaxy S II un Galaxy Tab 8.9 ierīcēm. Tagad papildus šo ierīču jaudai, mobilitātei un izcilajai ekrāna tehnoloģijai tās atbalsta arī augsta ātruma 4G datu pārraides savienojumu.

LTE ir platjoslas bezvadu sakaru tehnoloģija, kas nodrošina piekļuvi internetam no mobilajiem telefoniem un citām pārnēsājamajām ierīcēm ar 4G paaudzes mobilo sakaru tehnoloģijām. Galvenās LTE mobilo sakaru tehnoloģijas priekšrocības ir augstais datu pārraides ātrums, ātrais reakcijas laiks, vienkāršā savietojamība un zemās tehnisko risinājumu uzturēšanas izmaksas.

“Ieviešot Galaxy S II LTE un Galaxy Tab 8.9 LTE, mēs paceļam šo ierīču iespējas pilnīgi jaunā līmenī. Lietotāji varēs izmantot pilnībā jaunas iespējas dažāda satura kvalitatīvai apskatei, datu koplietošanai un ātrākiem datu savienojumiem,” paziņoja JK Šins, Samsung Mobilās komunikāciju biznesa nodaļas vadītājs un prezidents.

“Šis ir nozīmīgs sasniegums mūsu centienos būt vadošajam uzņēmumam 4G mobilo sakaru jomā visā pasaulē: gan izstrādājot risinājumus tīkla pakalpojumu nodrošinātājiem, gan ražojot augstas veiktspējas mobilos tālruņus,” piebilda Šins.

Kad mobilā ierīce ir savienota ar 4G tīklu, LTE tehnoloģija ļauj lejupielādēt augstas kvalitātes failus ar ātrumu līdz pat 100 Mb/s un augšupielādēt tos ar ātrumu līdz 50 Mb/s, kas teorētiski ir piecas reizes lielāks ātrums nekā tad, ja izmanto visātrāko HSPA+ savienojumu. Tas nozīmē, ka četras minūtes ilgu MP3 ierakstu var lejupielādēt 0,3 sekundēs vai vienas filmas failu – nepilnās divās minūtēs.

Labāka savienojamība, ko nodrošina LTE tehnoloģija, paver plašas iespējas lietotājiem. Tagad bez traucējumiem ir iespējams mobilās ierīces izmantot tādām funkcijām kā interneta spēļu spēlēšana, videokonferenču rīkošana un augstas kvalitātes multivides datu straumēšana, turklāt būtiski samazinās lejupielādes laiks, un arī savienojuma kvalitāte ir augstāka. 4G tehnoloģija nodrošina arī nepārtrauktu un gandrīz tūlītēju multivides failu koplietošanas iespēju ar draugiem un ģimeni, tādējādi lietotāji var ērti dalīties savas dzīves interesantākajos mirkļos.

LTE tehnoloģijas pievienošana Samsung Galaxy produktu saimei paver arī plašākas iespējas mobilo ierīču un mobilā satura izstrādātājiem, radot jaunu mobilo pakalpojumu paaudzi, kas var pilnībā izmantot visas lielāka datu pārraides ātruma un uzlabotās savienojamības priekšrocības.

Galaxy S II LTE

Galaxy S II LTE nodrošina ne vien liela ātruma datu pārraidi, bet arī ievērojamu jaudu, pateicoties divkodolu 1,5 GHz procesoram. Izcilā 3D attēlu kvalitāte padara spēļu un video atveidi daudz ātrāku, vienlaikus lietotāji var viegli pārlūkot internetu, meklējot tiem nepieciešamo informāciju.

Atskaņojot ar ierīces 8 megapikseļu kameru uzņemtos augstas izšķirtspējas videofailus un attēlus, 4,5 collu Super AMOLED Plus displejs nodrošina kristālskaidru attēla kvalitāti un košas krāsas. Galaxy S II LTE ierīcē pieejams arī plašs satura klāsts, ko tiešsaistē piedāvā Social Hub, Game Hub un Music Hub centrmezgli, savukārt Readers Hub pakalpojums būs pieejams lejupielādei pēc ierīces nonākšanas veikalu plauktos. Ierīcē ir ietverti arī daudzi citi risinājumi, kas paredzēti uzņēmumiem, lai paaugstinātu darba produktivitāti. Galaxy S II LTE ir vienkārši lietojama un viegli saprotama ierīce, jo darbojas, izmantojot Android 2.3 operētājsistēmu.

Galaxy S II LTE var savienot ar vēl astoņām ierīcēm, izmantojot WiFi savienojumu, kas ļauj ātri sinhronizēt failus ar klēpjdatoriem, planšetdatoriem un citiem viedtālruņiem.

Galaxy Tab 8.9 LTE

Galaxy Tab 8.9 LTE versija ir ļoti kompakta, ierīces biezums ir tikai 8,6 mm, bet svars tikai 455 g. Uzlabotās savienojamības iespējas un lieliskā mobilitāte padara Galaxy Tab 8.9 LTE par ideālu ierīci mūsdienīgiem profesionāļiem, kas atrodoties ceļā vēlas būt gan produktīvi, gan arī izklaidēties. Izmantojot LTE tehnoloģiju, var rīkot videokonferences, neraizējoties par sakaru kvalitāti, savukārt 8,9 collu ekrāns ļauj ērti attēlot dažādas prezentācijas. TouchWiz lietotājsaskarne nodrošina ļoti vienkāršu ierīces vadību, ko atvieglo arī lielais ierīces ekrāns.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties ceļojuma laikā rakstīt e-pasta vēstules vai arī gultā lasīt e-grāmatu, Galaxy Tab 8.9 LTE nodrošina planšetdatora funkcionalitāti, neupurējot ierīces mobilitāti.

Samsung Galaxy S II LTE specifikācijas

Tīkls  LTE          800/1800/2600HSUPA+      900/2100
EDGE/GPRS  850/900/1800/1900
Procesors 1,5 GHz divkodolu
Ekrāns  4,5 collu WVGA Super AMOLED Plus
Operētājsistēma Android 2.3 (Gingerbread)
Kamera Galvenā (aizmugurē): 8 Mpix ar LED zibspuldziPriekšā: 2 MpixUzņemšana kustībā, Panorāmas uzņemšana, Smaida uzņemšana
Video Kodeks: MPEG4, H.263, H.264, WMV, DivX, XvidAtskaņošana/ierakstīšana: HD (1080 p) ar ātrumu 30 kadri/sekundē
Audio Kodeks: MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA, FLAC, OGGMūzikas atskaņotājs ar SoundAlive3,5 mm ligzda austiņām
Noderīgas papildfunkcijas  Samsung Apps
 Samsung Kies 2.0/Samsung Kies air
Samsung TouchWiz 
Social Hub
– iebūvēta ziņojumu (e-pasta, SNS, SMS, MMS) nosūtīšanas, kontaktpersonu/kalendāra sinhronizēšanas funkcija- POP3/IMAP e-pasts un Exchange ActiveSync (EAS)
 Readers Hub (būs pieejama lejupielādei pēc ierīces nonākšanas veikalos)
 Music Hub
 Game Hub
Googlepakalpojumi mobilajām ierīcēm- Gmail, Google Talk, Google Search, YouTube, Android MarketGoogle Mapsar Google Places un Google Latitude
 A-GPS
 Swype
 Document Viewer
Savienojamība  Bluetooth®tehnoloģija 3.0. v.USB 2.0WiFi 802.11 a/b/g/n
Sensors  Ekrāna pagriešanas sensors, digitālais kompass, attāluma sensors
Atmiņa  16 GB iebūvētā atmiņa + microSD (līdz 32 GB)
Izmērs  68,8 x 129,8 x 9,49 mm; 130,5 g
Akumulators  Standarta akumulators, Li-ion 1850 mA/h

Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE specifikācijas

Tīkls  LTE          800/1800/2600HSUPA+ 42 Mb/s  900/2100
EDGE/GPRS      850/900/1800/1900
Procesors 1,5 GHz divkodolu
Ekrāns 8,9 collu WXGA 1280 x 800
Operētājsistēma Android 3.2 (Honeycomb)
Kamera Galvenā (aizmugurē): 3 Mpix, autofokuss un LED zibspuldze
Priekšpusē: 2 Mpix
Video  Formāts: MPEG4/H263/H264, Divx/Xvid
Atskaņošana: 1080p Full HD video ar ātrumu 30 kadri/sekundē
Ierakstīšana: 720p HD video
Audio MP3, AAC, AAC+, eAAC+, OGG, MIDI, AMR-NB/WB
3,5 mm ligzda austiņām, stereo skaļrunis
Risinājumi uzņēmumiem Microsoft Exchange ActiveSync
Polaris Office 
Noderīgas papildfunkcijas Samsung Apps
Samsung TouchWiz UX
Social Hub
Music Hub
Readers Hub 
Googlepakalpojumi mobilajām ierīcēm- Gmail, Google Talk, Google Search, YouTube, Android MarketGoogle Mapsar Google Places un Google Latitude
Adobe Flash Player 10.3
Savienojamība  Bluetooth® tehnoloģija 3.0. v.
USB 2.0
WiFi 802.11 a/b/g/n
Sensors Žiroskops, ekrāna pagriešanas sensors, digitālais kompass,              ārējā apgaismojuma sensors
Atmiņa 16/32 GB iebūvētā atmiņa
Izmērs 230,9 x 157,8 x 8,6 mm; 455 g
Akumulators 6100 mA/h 

Izsaki savu viedokli