Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Dienvidkorejas grands Samsung, vēlēdamies pārsteigt patērētājus ar ko nebijušu, prezentējis jaunu BD atskaņotāju un WiFi televizoru. Rudenī iznākošie trešās paaudzes Blu-Ray atskaņotāji BD-P1400 un BD-P2400 pilnībā sadarbosies ar 1080p formātā ierakstītiem diskiem un tie spēs jūsu vecos DVD diskus atskaņot, izmantojot visas 1080 līnijas atbilstošā TV (nepieciešams HDMI kabelis). Atskaņotājiem būs komponentu, S-Video un kompozītizejas video pārraidei, kamēr Dolby Digital Plus audio tiks translēts caur 5.1 optisko izeju. Tā kā BD-P2400 būs aprīkots ar Silicon Optix HQV čipu, kas piedāvā labāku DVD un Blu-Ray video attēlu un tā deinterlacēšanu (de-interlacing), kompānija plāno P2400 modeli laist tautās kā high-end produktu. Cenas, lai arī ierīces tiek pozicionētas kā patiešām varenas, būs demokrātiskas – attiecīgi 550 un 650 ASV dolāri.
Līdz ar Blu-Ray atskaņotāja prezentāciju, Samsung prezentējis arī divus jaunus plazmas TV, kas aprīkoti ar iebūvētu bezvadu (802.11n) tīklu, lai varētu straumēt video pa taisno uz televizoru. Samsung, stāstot par šādas iespējas vajadzību, ziņo, ka tas varētu palīdzēt samazināt vadu skaitu telpā. Televizori spēs uztvert citu bezvadu avotu raidīto signālu (gan audio, gan video), bet tas diemžēl nevarēs notikt 1080p izšķirtspējā.
Kompānija pārdošanā laidīs 50 un 58 collu paneļus, kur abiem būs 15000:1 kontrasta līmenis, trīs HDMI un viens USB ports. Tiek plānots 50 collu TV laist pārdošanā jau šomēnes, savukārt 58 collu ekrāns būs pieejams gada pēdējā ceturksnī. To cena attiecīgi 3600 un 5300 ASV dolāri.

Ziņas avots: TG Daily un News.Com

Izsaki savu viedokli