Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Šā gada 18.novembrī Lielbritānijā, Londonas Kino muzejā norisināsies Eiropā pirmā Samsung programmatūras un aplikāciju izstrādātāju diena. Konferences galvenais mērķis ir nodemonstrēt satura izstrādātājiem jaunāko Samsung ierīču iespējas, lai palīdzētu radīt inovatīvas un aizraujošas aplikācijas viedierīcēm. Pieteikties aicināti arī satura izstrādātāji no Latvijas.

Konferences dalībniekiem būs iespēja visas dienas garumā piedalīties tehniskās izstrādes un biznesa attīstības meistarklasēs. Samsung šādas apmācības Eiropā rīko irmoreiz, ļaujot izstrādātājiem labāk iepazīt gan Samsung tehnoloģijas, gan Samsung ekspertus.

Lai veidotu ciešāku sadarbību ar programmatūras un aplikāciju izstrādātājiem Eiropā, konferences laikā norisināsies konkurss, kura uzvarētāji iegūs iespēju testēt kādu no jaunākajiem Samsung produktiem, kā arī piedalīties šīs ierīces mārketinga un reklāmas kampaņā. Šāda veida sadarbība ir lieliska izdevība satura izstrādātājiem pierādīt savas spējas radīt ko inovatīvu un aizraujošu.

Nodarbību un prezentāciju tēmas:

  • Jaunākā informācija par Samsung programmatūras izstrādes komplektiem (software development kit (SDK)), ieskaitot Samsung Mobile SDK, In App Purchase un SmartTV.
  • Alvina Kima tehniskā prezentācija par Tizen platformu.
  • Samsung hub, Samsung Wallet, Hyper Local Content un biznesa pārvaldības risinājumi.

Biļetes uz pasākumu ir bezmaksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc neatlieciet reģistrāciju uz pēdējo brīdi. Papildu informācija par konferences norisi, kā arī reģistrācija dalībai līdz 7.oktobrim iespējama www.samsungdevday.com.

Programmatūras un aplikāciju izstrādāji ir aicināti pievienoties virtuālajai sarunai, izmantojot mirkļbirku (hashtag) #SamsungEUDevDay vai Twitter atsauci @Samsung_Dev

header

Saistītās tēmas: samsung

Izsaki savu viedokli