Aktuāls

Baraka Obamas tvīts saņēmis visvairāk ”patīk” Twitter vēsturē

Internets

”Sony” uzvar septiņās kategorijās 2017. gada EISA balvu pasniegšanas ceremonijā

Foto, Audio, Video

Aplikāciju saraksts, ar kurām ”Disney” spiego bērnus

Mobilās aplikācijas

LG OLED televizors iegūst prestižo EISA apbalvojumu

Televizori, mājas kinozāles

Lattelecom kļuvis par pirmo PCI DSS 1. līmeņa datu centru operatoru Baltijā

Datori, IT, bizness

Tiesa, par vienu no Samsung jaunajiem Bada 2.0 operētājsistēmas viedtālruņiem – Wave 3, rakstījām pirmajā IFA reportāžā, taču nu šim jaunumam ir pievienojušies vēl veseli divi Bada 2.0 viedtālruņi – Wave M un Wave Y.

Runājot par pašu Wave 3, īsumā atgādināšu, ka šīs viedtālrunis ir aprīkots ar 1.4 gigahercu viena kodola procesoru, 4 collu Super AMOLED displeju, HSPA+ atbalstu, kā arī ir salīdzinoši plāns – 9.9 milimetri un veidots no unibody tipa alumīnija korpusa.

Wave M gan būs īpaši sociāls telefons – šī ierīce tiks aprīkota ar Samsung veidoto ChatOn aplikāciju. Tiesa, tehniskie parametri gan īpaši neiepriecina – 3.65 collu displejs un 832 megahercu procesors. Ierīce būs aprīkota arī ar 5 megapikseļu kameru un LED zibspuldzi. Neizpaliks arī VGA kamera tālruņa priekšpusē.

Wave Y, savukārt, būs pielāgots visiem jauniņajiem viedtālruņu lietotājiem. Telefons būs pavisam vienkāršs, taču tiks galā ar lielāko daļu nepieciešamo darbību. Ierīci darbinās tāds pats 832 megahercu procesors, taču displejs gan būs nedaudz mazāks – 3.2 collas. Wave Y aizmugurē būs novietota 2 megapikseļu kamera. 

Saistītās tēmas: interesantisamsungviedtālruņiwave

Izsaki savu viedokli