Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Tiesa, par vienu no Samsung jaunajiem Bada 2.0 operētājsistēmas viedtālruņiem – Wave 3, rakstījām pirmajā IFA reportāžā, taču nu šim jaunumam ir pievienojušies vēl veseli divi Bada 2.0 viedtālruņi – Wave M un Wave Y.

Runājot par pašu Wave 3, īsumā atgādināšu, ka šīs viedtālrunis ir aprīkots ar 1.4 gigahercu viena kodola procesoru, 4 collu Super AMOLED displeju, HSPA+ atbalstu, kā arī ir salīdzinoši plāns – 9.9 milimetri un veidots no unibody tipa alumīnija korpusa.

Wave M gan būs īpaši sociāls telefons – šī ierīce tiks aprīkota ar Samsung veidoto ChatOn aplikāciju. Tiesa, tehniskie parametri gan īpaši neiepriecina – 3.65 collu displejs un 832 megahercu procesors. Ierīce būs aprīkota arī ar 5 megapikseļu kameru un LED zibspuldzi. Neizpaliks arī VGA kamera tālruņa priekšpusē.

Wave Y, savukārt, būs pielāgots visiem jauniņajiem viedtālruņu lietotājiem. Telefons būs pavisam vienkāršs, taču tiks galā ar lielāko daļu nepieciešamo darbību. Ierīci darbinās tāds pats 832 megahercu procesors, taču displejs gan būs nedaudz mazāks – 3.2 collas. Wave Y aizmugurē būs novietota 2 megapikseļu kamera. 

Saistītās tēmas: interesantisamsungviedtālruņiwave

Izsaki savu viedokli