Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Tā kā Samsung ar saviem Galaxy S II viedtālruņiem sokas ļoti labi, Korejas kompānija ir nolēmusi laist klajā vēl divas jaunas Galaxy S II variācijas, kas vēl pa pāris miljoniem pacels Galaxy S II pārdošanas apjomus. Jaunie modeļi gan būs nopērkami tikai Korejā, taču tas nenozīmē, ka tie nav pieminēšanas vērti.

Pirmais, nedaudz vienkāršākais modelis sauksies Galaxy S II LTE, taču šī paša telefona uzlabotā versija – Galaxy S II HD LTE. Jau pēc nosaukuma noprotat, ka abi telefoni atbalstīs 4G (LTE) mobilā interneta tīklu, taču HD versija leposies arī ar nedaudz lielāku HD (720p) izšķirtspējas displeju.

Galaxy S II LTE būs aprīkots ar 4.5 collu 800 x 480 pikseļu izšķirtspējas displeju, taču tā brālis – Galaxy S II HD LTE ar 4.65 collu 1280 x 720 pikseļu izšķirtspējas displeju. Protams, abi displeji būs Super AMOLED. Pārējie telefonu tehniskie parametri gan neatšķirās – 1.5 gigahercu divu kodolu procesors, 1 gigabaita operatīvā atmiņa, 16 gigabaitu iebūvētā atmiņa, 8 megapikseļu kamera aizmugurē un 2 megapikseļu priekšā. Protams, aizmirsts nav arī par WiFi, Bluetooth, GPS, NFC un jau minēto LTE (4G) mobilo internetu.

Galaxy S II LTE būs pieejams tikai pie SK Telecom operatora Korejā, taču Galaxy S II HD LTE pie veseliem trīs Korejas operatoriem – SK Telecom, LG U+ un KT. Precīzs iznākšanas datums un gaidāmā cena vēl nav zināma.

Attēlā pa labi ir redzams Galaxy S II HD LTE, taču pa kreisi – Galaxy S II LTE.  

Saistītās tēmas: 720pltessamsungsamsung galaxyviedtālruņi

Izsaki savu viedokli