Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Tā kā Samsung ar saviem Galaxy S II viedtālruņiem sokas ļoti labi, Korejas kompānija ir nolēmusi laist klajā vēl divas jaunas Galaxy S II variācijas, kas vēl pa pāris miljoniem pacels Galaxy S II pārdošanas apjomus. Jaunie modeļi gan būs nopērkami tikai Korejā, taču tas nenozīmē, ka tie nav pieminēšanas vērti.

Pirmais, nedaudz vienkāršākais modelis sauksies Galaxy S II LTE, taču šī paša telefona uzlabotā versija – Galaxy S II HD LTE. Jau pēc nosaukuma noprotat, ka abi telefoni atbalstīs 4G (LTE) mobilā interneta tīklu, taču HD versija leposies arī ar nedaudz lielāku HD (720p) izšķirtspējas displeju.

Galaxy S II LTE būs aprīkots ar 4.5 collu 800 x 480 pikseļu izšķirtspējas displeju, taču tā brālis – Galaxy S II HD LTE ar 4.65 collu 1280 x 720 pikseļu izšķirtspējas displeju. Protams, abi displeji būs Super AMOLED. Pārējie telefonu tehniskie parametri gan neatšķirās – 1.5 gigahercu divu kodolu procesors, 1 gigabaita operatīvā atmiņa, 16 gigabaitu iebūvētā atmiņa, 8 megapikseļu kamera aizmugurē un 2 megapikseļu priekšā. Protams, aizmirsts nav arī par WiFi, Bluetooth, GPS, NFC un jau minēto LTE (4G) mobilo internetu.

Galaxy S II LTE būs pieejams tikai pie SK Telecom operatora Korejā, taču Galaxy S II HD LTE pie veseliem trīs Korejas operatoriem – SK Telecom, LG U+ un KT. Precīzs iznākšanas datums un gaidāmā cena vēl nav zināma.

Attēlā pa labi ir redzams Galaxy S II HD LTE, taču pa kreisi – Galaxy S II LTE.  

Saistītās tēmas: 720pltessamsungsamsung galaxyviedtālruņi

Izsaki savu viedokli