Aktuāls

Baraka Obamas tvīts saņēmis visvairāk ”patīk” Twitter vēsturē

Internets

”Sony” uzvar septiņās kategorijās 2017. gada EISA balvu pasniegšanas ceremonijā

Foto, Audio, Video

Aplikāciju saraksts, ar kurām ”Disney” spiego bērnus

Mobilās aplikācijas

LG OLED televizors iegūst prestižo EISA apbalvojumu

Televizori, mājas kinozāles

Tā kā Samsung ar saviem Galaxy S II viedtālruņiem sokas ļoti labi, Korejas kompānija ir nolēmusi laist klajā vēl divas jaunas Galaxy S II variācijas, kas vēl pa pāris miljoniem pacels Galaxy S II pārdošanas apjomus. Jaunie modeļi gan būs nopērkami tikai Korejā, taču tas nenozīmē, ka tie nav pieminēšanas vērti.

Pirmais, nedaudz vienkāršākais modelis sauksies Galaxy S II LTE, taču šī paša telefona uzlabotā versija – Galaxy S II HD LTE. Jau pēc nosaukuma noprotat, ka abi telefoni atbalstīs 4G (LTE) mobilā interneta tīklu, taču HD versija leposies arī ar nedaudz lielāku HD (720p) izšķirtspējas displeju.

Galaxy S II LTE būs aprīkots ar 4.5 collu 800 x 480 pikseļu izšķirtspējas displeju, taču tā brālis – Galaxy S II HD LTE ar 4.65 collu 1280 x 720 pikseļu izšķirtspējas displeju. Protams, abi displeji būs Super AMOLED. Pārējie telefonu tehniskie parametri gan neatšķirās – 1.5 gigahercu divu kodolu procesors, 1 gigabaita operatīvā atmiņa, 16 gigabaitu iebūvētā atmiņa, 8 megapikseļu kamera aizmugurē un 2 megapikseļu priekšā. Protams, aizmirsts nav arī par WiFi, Bluetooth, GPS, NFC un jau minēto LTE (4G) mobilo internetu.

Galaxy S II LTE būs pieejams tikai pie SK Telecom operatora Korejā, taču Galaxy S II HD LTE pie veseliem trīs Korejas operatoriem – SK Telecom, LG U+ un KT. Precīzs iznākšanas datums un gaidāmā cena vēl nav zināma.

Attēlā pa labi ir redzams Galaxy S II HD LTE, taču pa kreisi – Galaxy S II LTE.  

Saistītās tēmas: 720pltessamsungsamsung galaxyviedtālruņi

Izsaki savu viedokli