Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pasaulē vadošajā patērētāju elektronikas un sadzīves tehnikas izstādē IFA 2012, kas līdz 5. septembrim norisināsies Vācijas galvaspilsētā Berlīnē, Samsung Electronics prezentējis jaunās ATIV sērijas tehnoloģijas – Smart PC vieddatorus, planšetdatorus un viedtālruņus, kas balstīti uz Windows 8 un Windows Phone 8 platformām.Vārds ATIV spoguļattēlā lasāms kā VITA, kas tulkojumā no latīņu valodas nozīmē „dzīve”, tādējādi apliecinot, ka ar šīm tehnoloģijām Samsung iecerējis vēl vairāk atvieglot lietotāju dzīvi. Jaunās tehnoloģijas piedāvā lietotājiem vēl plašākas iespējas būt produktīviem un radošiem, jo tās ir papildinātas ar unikāliem un ērtiem pakalpojumiem un saturu.

[bootgallery]

Samsung  ATIV Smart PC un ATIV Smart PC Pro vieddatori

Apvienojot augstvērtīgu dizainu un jaudu ar planšetdatora ērtībām, jaunie 11,6 collu Samsung ATIV Smart PC un ATIV Smart PC Pro vieddatori nodrošina augstu veiktspēju, turklāt tos ir iespējams savietot arī ar Windows 7 operētājsistēmu. Katra no ierīcēm aprīkota ar atvienojamu tastatūras dokstaciju, kas šīs tehnoloģijas ļauj no klasiska klēpjdatora viegli pārveidot kompaktā planšetdatorā.

Jauno vieddatoru ekrāns vienlaikus spēj noteikt līdz pat desmit pieskārieniem, tādējādi ievērojami paplašinot interaktivitātes iespējas. Abi vieddatori ir aprīkoti ar S-Pen irbuli, kurš spēj atpazīt 1024 spiediena intensitātes pakāpes, padarot tehnoloģiju lietošanu tik ērtu, cik vien iespējams.

ATIV Smart PC un ATIV Smart PC Pro vieddatoru korpusi ir 9,9 un 11,9 milimetrus plāni. Pro versijas datorā izmantots Intel Core i5 procesors, kas spēj tikt galā pat ar ļoti ietilpīgu multivides saturu, savukārt ATIV Smart PC datorā iebūvēts nākamās paaudzes Intel Atom procesors, padarot datoru par lielisku palīgu ikdienā veicamajos darbos. Par spīti kompaktajiem izmēriem abas ierīces ir aprīkotas ar USB 2.0 (Smart PC), USB 3.0 (Smart PC Pro), mHDMI un divām papildu USB 2.0 pieslēgvietām, kas iebūvētas tastatūrā. ATIV Smart PC vieddators autonomi no baterijas spēj darboties līdz pat 13,5 stundām, savukārt jaudīgākais ATIV Smart PC Pro bez pieslēguma pie elektrības rozetes spēj darboties līdz pat 8 stundām.

Samsung ATIV Tab: mobils Windows RT planšetdators

Samsung ATIV Tab planšetdators apvieno Windows 8 platformu ar kompakta planšetdatora mobilitāti. Planšetdators sver 570 gramus, tam ir 10,1 collu liels ekrāns, un tā korpusa biezums ir 8,9 milimetri. ATIV Tab lietotājiem ir nodrošināta īpaši ērta pieeja Office Home and Student 2013 RT demo programmatūrām, kas lietotājiem ļauj atvērt, rediģēt un koplietot faktiski jebkurus biroja dokumentus. Savukārt 8200 mAh ietilpības baterija nodrošina maksimāli ilgu autonomo darbību bez pieslēguma pie enerģijas avota. ATIV Tab planšetdators ir savietojams arī ar dažādām Windows platformas ierīcēm un aksesuāriem, piemēram, printeriem, tastatūrām, projektoriem un papildu monitoriem. Šim nolūkam izmantojamas gan USB, gan arī uHDMI pieslēgvietas.

Samsung ATIV S: viedtālrunis ar datora funkcionalitāti

Samsung ATIV S viedtālrunis ar 4,8 collu HD Super AMOLED ekrānu ir teicami piemērots gan darbam, gan izklaidei. Tas ir aprīkots ar 1,5 GHz divkodolu procesoru un HSPA+42 standarta datu pārraides atbalstu, nodrošinot maksimāli ātru datu pārraidi un datu apstrādes jaudu.

Saistītās tēmas: samsung

Izsaki savu viedokli