Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Eiropā ir laidis pārdošanā jaunu viedtālruni, kas ir Galaxy Ace 4 nedaudz “uzprišinātā” versija. Tā apgādāta ar labākas kvalitātes displeju un citiem uzlabotiem specifikācijas parametriem.

Ierīce tagad apgādāta ar lielāku (4,0 collu vietā ir 4,3 collu) displeju, kas nodrošina to pašu 800×480 pikseļu izšķirtspēju. Jāatzīmē, ka jaunākā ierīces versija lepojas ar Super AMOLED displeju (iepriekš tas bija TFT tipa displejs).

Kaut arī procesors palicis nemainīgs – ierīci vēl joprojām darbina 1,2 GHz četru kodolu procesors –, operatīvās atmiņas apjoms ir dubultots un tagad sasniedz 1 GB.

Visbeidzot jāmin arī fakts, ka uzlabotā Galaxy Ace 4 versija atbalsta ne tikai 3G, bet arī LTE tīklus. Tāpat ierīce tagad apgādāta ar NFC opciju. Turklāt visi šie uzlabojumi iet roku rokā ar palielinātu baterijas ietilpību un tagad enerģijas rezerves nodrošina 1900 m Ah akumulators.

Iebūvētās atmiņas apjoms, kameras izšķirtspēja un citi parametri ir palikuši nemainīti. Tāpat ierīce būs pieejama jau ierastajās krāsu opcijās – baltā vai melnā krāsā. Šīs Galaxy Ace 4 versijas cena Vācijā ir 200 ASV dolāri.

samsung ace 4

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli