Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pavisam klusi Samsung ir laidis klajā jaunu Galaxy S5 viedtālruņa versiju – Galaxy S5 Plus. Tiesa, lai arī viedtālrunis ir saņēmis vairākus uzlabojums, lielākā daļa ierīces specifikācijas ir palikusi nemainīta.

Galaxy S5 Plus galvenais jaunums ir tā procesors. Ja standarta viedtālruņa versija apgādāta ar Snapdragon 801 procesoru, kas lepojas ar četriem kodoliem un 2,5 GHz takts frekvenci, tad Plus modifikācija ir saņēmusi jaudīgāko Snapdragon 805 procesoru, kas apgādāts ar četriem Krait 450 kodoliem. Tas gan nav mainījis procesora frekvenci.

Līdztekus jaunajam procesoram, ierīce apgādāta ar jaunu grafisko procesoru – Adreno 420.

Jaunais procesors ir ļāvis apgādāt viedtālruni ar spējīgāku LTE tīklu moduli, kas tagad atbilst Cat.6 standartam. Rezultātā teorētiskais lejupielādes ātrums ir dubultojies, sasniedzot 300 Mbps.

Pārējā tehniskā specifikācija nav mainījusies. Ierīce apgādāta ar standarta versijai raksturīgo 5,1 collas displeju, kas nodrošina 1080p izšķirtspēju. Operatīvās atmiņas apjoms saglabājas 2 GB apjomā, savukārt iebūvētā atmiņa ir 16 GB.

Arī baterijas kapacitāte nav mainīta, atstājot to 2800 mAh līmenī. Tiesa, jaunais procesors solās būt energoefektīvāks, tādēļ ierīces darbības laiks ar vienu uzlādes reizi, visticamāk, būs  ilgāks.

samsung-galaxy-s5-copper-gold

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli