Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Šodien Samsung laida klajā jaunu papildinājumu tā Level sērijas audio ierīcēm. Kompānijas jaunākais veikums ir kompaktā metāla korpusā ietērpti skaļrunis, kas sola nodrošināt augstas kvalitātes skaņu.

Samsung izveidotais Level Box Mini ir apgādāts ar diviem 55 mm lieliem skaļruņiem un pasīvās dzesēšanas radiatoru. Energijas rezerves nodrošina 1600 mAh akumulators. Samsung sola, ka ar vienu uzlādes reizi ir iespējams nodrošināt līdz pat 25 stundām mūzikas klausīšanās režīmā un līdz pat 1000 stundām gaidīšanas režīmā.

Level-Box-mini-Red-1

Izstrādājums apgādāts ar Bluetooth 3.0 bezvadu savienojumu, taču ērtākai ierīču “sapārošanai” ierīce ir apgādāta arī ar NFC opciju. Interesanti, ka Level Box Mini ir apgādāts ar iebūvētu mikrofonu, ko papildina īpaša trokšu izolācija. Rezultātā šo izstrādājumu būtu ērti izmantot konferences zvaniem.

Level-Box-mini-Blue-Black-3

Level Box Mini sver 392 gramus, bet tā izmēri – 156 x 66 x 50 mm. Skaļruņi ir pieejami četrās krāsās – sarkanā, melnā, sudraba un zilā. Dotajā brīdī gan nav zināma nedz izstrādājuma cena, nedz brīdis, kad tas būs pieejams veikalos.

Level-Box-mini

Saistītās tēmas: samsungskaļruņi

Izsaki savu viedokli