Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Electronics Co. Ltd. prezentējis jaunu pārnēsājamu multimediju atskaņotāju – R1. Samsung Beat atskaņotājs R1 ir plānākais un vieglākais multivides atskaņotājs, kas aprīkots ar DivX atbalstu, tādējādi ļaujot lietotājiem atskaņot saturu bez vajadzības failus pārkonvertēt. Samsung R1 ar niecīgo 8,9 mm biezumu un 50 gramu svaru ir pietiekami plāns, lai dāvātu iespēju lietotājiem to ielikt maciņā, tai pat laikā nezaudējot lietošanas draudzīgumu, izturīgumu un sniegumu. Tas ir arī pasaulē pirmais DivX oficiāli sertificētais MP3 atskaņotājs ar funkcionālu 2,6 collu skārienekrānu.

R1 ietver TouchWiz lietotāja saskarni, kas aizgūta no Samsung pilnvērtīgas skārienvadības mobilajiem telefoniem. Vienkāršās “pavelc un novieto” darbības sniedz lietotājiem brīvību izbaudīt savus audio un video krājumus jebkurā vietā, jebkurā laikā. Turklāt Samsung DNSe 3.0 (Digital Natural Sound Engine) tehnoloģija nodrošina augstāko iespējamo skaņas kvalitāti.

Samsung jaunais multivides atskaņotājs vēl ir aprīkots ar “Beat DJ” funkciju, kas ļauj lietotājiem pievienot pašiem savus balss un skaņas efektus iemīļotajām dziesmām. Līdz ar šo unikālo aplikāciju lietotāji var arī “skrečot” ierakstus uz superskaidrā 2,6 collu ekrāna, lai radītu personalizētu mūziku.

“Samsung R1 Beat atskaņotājs dāvā bagātīgu multivides iespēju baudījumu tiem lietotājiem, kas dod priekšroku kompaktām formām, bet nevēlas ziedot kvalitāti,” sacīja Samsung Electronics Mobilās komunikācijas nodaļas viceprezidents Joo Ho Songs. “Samsung ir apņēmies vēl laist klajā multivides atskaņotājus ar modernām funkcijām un dizainu.”

R1 būs pieejams ar 8 un 16 GB iebūvēto atmiņu. Atskaņotājs tiks prezentēts IFA izstādē Berlīnē, kas norisināsies no 4. līdz 9.septembrim. R1 sākotnēji septembrī būs pieejams Eiropā, pēc kā tas turpinās savas gaitas arī citos tirgos – Krievijā, Ķīnā, Singapūrā, Honkongā un Taivānā.

Samsung Beat R1 atskaņotāja
tehniskā specifikācija

Modeļa
nosaukums
YP-R1
Ekrāns 2.6” WQVGA
Video DivX, XviD, H.264, MPEG4, WMV

AVI, ASF, MOV

Audio FM Radio ar RDS
MP3, AAC,
WMA, Ogg, FLAC, WAV
Papildu
funkcijas
Sīkrīki
Balss
ieraksts
Beat DJ
Vairākuzdevumu
sistēma
Savienojumi Bluetooth® 2.0+ EDR
Atmiņa 8GB / 16GB
Izmērs 85,.2 x 45,5 x 8,9 mm
Svars 50,g

Izsaki savu viedokli