Aktuāls

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness

Sevi piesaka jauns izglītojošs raidījums bērniem – “ZinZINOO”

Sakaru pakalpojumi

”Fidget Spinner” nav miris – izgatavots tālrunis ar iestrādātu gultni

Tālruņi, mobilās ierīces

Vairums jauniešu labprātāk iegādātos ”iPhone”, nevis ”Android” viedtālruņus

Tālruņi, mobilās ierīces

Samsung ir laidis klajā jaunu viedpulksteni – Gear S. Tas var lepoties ar 3G tīklu atbalstu un ieliektu displeju. Turklāt līdztekus jaunajam viedpulkstenim Samsung ir atrādījis arī jaunas bezvadu austiņas.

Samsung Gear S ir apgādāts ar ieliektu 2 collu AMOLED displeju, kas nodrošina 480×360 pikseļu izšķirtspēju. Ātrdarbību nodrošina 1 GHz divu kodolu procesors un 512 MB operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms sasniedz 4 GB. Ierīci darbina Samsung izstrādātā Tizen operētājsistēma, bet enerģijas rezerves nodrošina 300 mAh akumulators.

samsung gear S

Jāatzīmē, ka izstrādājums atbalsta 2G un 3G tīklus. Tāpat izstrādājums var lepoties ar Bluetooth 4.1, Wi-Fi a/b/g/n un GPS/GLONASS bezvadu savienojumiem un microUSB 2.0 pieslēgvietu.

samsung gear S 2

Samsung Gear S ir apgādāts ar vairākiem sensoriem, kuru skaitā ir arī pulsa mērītājs, UV sensors, kompass, žiroskops, akseleromets un barometrs. Tāpat izstrādājums atbilst IP 67 sertifikācijas  standartiem, kas nozīmē, ka ierīce spēj izturēt 30 minūšu “peldi” 1 metra dziļumā.

Pārdošanā Gear S nonāks jau oktobrī.

Samsung gear S 3

Līdztekus Gear S viedpulkstenim Samsung ir laidis klajā arī Gear Circle bezvadu austiņas. Tās apgādātas ar skārienjutīgu sensoru, 180 mAh akumulatoru, mikrofonu un Bluetooth 3.0 bezvadu savienojumu. Jāatzīmē, ka austiņu galos ir integrēti magnēti, ļaujot lietotājam tās pārvērst par savdabīgu aksesuāru.

gear circle gear circle 2

Saistītās tēmas: samsungviedpulksteņi

Izsaki savu viedokli