Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Electronics ir pirmais tehnoloģiju uzņēmums, kas saviem klientiem Latvijā radījis jaunu tehniskā atbalsta aplikāciju sociālo tīklu vidē. Tagad ikvienam interneta vietnes Facebook lietotājam ir iespēja tiešsaistē ātri un ērti saņemt pieredzējušu ekspertu atbildes uz interesējošiem jautājumiem par Samsung produktiem. 

Samsung atbalsta aplikācija ir pieejama Samsung Latvija oficiālās Facebook lapas sadaļā Jautā mums. Tā ir ērta un viegli pārskatāma, turklāt katrai no produktu grupām – mobilās ierīces, TV, audio, video, foto, datortehnika un sadzīves tehnika – ir izveidotas atsevišķas sadaļas. Facebook aplikācijas lietotāji var uzdot interesējošo jautājumu Samsung tehnoloģiju ekspertiem, iepazīties ar citu Facebook lietotāju iepriekš uzdotajiem jautājumiem un saņemtajām atbildēm, kā arī iesaistīties diskusijā un dalīties ar savu pieredzi.

Aplikācijas informatīvajā sadaļā lietotāji var iegūt arī noderīgu informāciju par jaunākajiem Samsung produktu sistēmu atjauninājumiem, turklāt tā regulāri tiks papildināta ar dažādiem padomiem, piemēram, kā izmantot jaunāko tehnoloģiju sniegtās priekšrocības.

Jaunā aplikācija Samsung klientiem Latvijā ir pieejama interneta vietnē  www.facebook.com/samsunglv . Līdzīgas aplikācijas ir izstrādātas arī Samsung klientiem Lietuvā un Igaunijā.

 

 

Saistītās tēmas: samsung

Izsaki savu viedokli