Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Gadījumi, kad viedtālruņu baterija eksplodē vai aizdegas nav nekas jauns, taču pēdējā mēneša laikā ir parādījušies divi jauni gadījumi, kuros ir iesaistīta viena un tā pati ierīce – Galaxy S4. Interesantākais, ka HTC nav vilcinājies izmantot Samsung nepatīkamo stāvokli, lai atgādinātu par sevi un One M8 flagmani.

Pirmais gadījums noticis dažas dienas atpakaļ Teksasas štatā. Tur nakts vidū 13 gadīga meitene pamodusies, jo sajutusi deguma smaku. Šī incidenta vainīgais bija Samsung Galaxy S4 viedtālrunis, kas ticis novietots zem spilvena. Tā rezultātā viedtālrunis sācis karst, līdz visbeidzot sakusis. Pēcāk atklājies, ka pie vainas ir viedtālruņa akumulators, kas gan neesot bijis Samsung oriģinālais izstrādājums.

Otrs gadījums skāris vietnes Reddit lietotāju, kurš arī nakts vidū pamodies no deguma smakas. Arī šoreiz vaininieks bija Galaxy S4 viedtālrunis, kas pārkarsis un sācis kust. Tas viss noticis laikā, kad viedtālrunis atradies pieslēgts mājas elektrotīklam, lai veiktu uzlādi. Šoreiz gan izstrādājuma detaļas (akumulators un lādētājs) ir bijis Samsung oriģinālais ražojums.

Saprotams, ka otrajā gadījumā minētais lietotājs bija visnotaļ neapmierināts ar situāciju un ziņoja par to Samsung, lai pieprasītu kompensāciju, kas šajā gadījumā būtu jauns viedtālrunis. Kompānija kādu laiku uzturēja kontaktus un solīja piegādāt jaunu viedtālruni, taču lietotājs apsolīto tālruni tā arī nesaņēma.

burnt samsung galaxy s4

Šo situāciju steidzās izmantot HTC, kas piedāvāja lietotājam One M8 viedtālruni. Taivānā bāzētā kompānija par viedtālruni neprasīja samaksu, taču lūdza, ja gadījumā Samsung tomēr atsūta jaunu tālruni, lai no Dienvidkorejas ražotāja saņemto ierīci nodod labdarībai vai pārdod to un ziedo labdarībai iegūto naudu.

Atgriežoties pie pirmā gadījuma jāmin, ka pēc mediju intereses, Samsung reaģēja ātri, solot noskaidrot, kas izraisījis aizdegšanos, un kompensēt zaudējumus, nodrošinot jaunu viedtālruni, gultas veļu un matraci.

Saistītās tēmas: aizdegāshtcsamsung

Izsaki savu viedokli