Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung ir oficiāli paziņojis par Galaxy Grand 2 viedtālruņa debiju. Tālrunis apgādāts ar jaudīgām komponentēm, ko papildina Galaxy Note cienīga izmēra displejs.

Jaunāko Samsung lolojumu par dēvēt par Galaxy Note 3 mazo brāli, jo tas ir ieturēts līdzīgā stilā un apgādāts ar cienījama izmēra displeju. Par dzirdu attēlu atbild 5,25 collu LCD ekrāns, kas nodrošina 1280×720 pikseļu izšķirtspēju.

Zem tālruņa korpusa atrodams četru kodolu 1,2 GHz procesors un 1,5 GB operatīvā atmiņa. Iebūvētās atmiņas apjoms ir vien 8 GB, taču to var papildināt ar microSD karti.

Grand2_2

Aizmugurē novietoto 8 MP kameru papildina LED zibspuldze, savukārt priekšpusē atrodama 1,9 MP kamera. Jāatzīmē, ka līdzīgi kā Note 3, arī šī tālruņa korpusa aizmuguri rotā ādas pārklājs.

Tālruņa izmēri ir 146,8×75,3×8,9 mm, savukārt tā svars sasniedz 163 gramus. Par enerģijas rezervēm atbild 2600 mAh akumulators. Ar to pietiks, lai veiktu 17 stundas ilgu zvanu vai 10 stundas no vietas skatītos video. Interesanti, ka arī šis modelis spēs atbalstīt divas SIM kartes vienlaikus.

To visu darbina Android 4.3 Jelly Bean operētājsistēma.

Tālrunis būs pieejams baltā vai melnā krāsā, savukārt rozā krāsas modifikācija būs pieejama vien atsevišķos reģionos.

Grand2_1

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli