Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung ir laidis klajā jaunu mūzikas straumēšanas servisu. Tā nosaukums ir Milk Music un tas nodrošina bezmaksas mūzikas klausīšanos bez reklāmām, taču ne viss ir tik rožaini kā sākumā varētu likties.

Kaut arī daudzi spēs novērtēt Samsung bezmaksas mūzikas straumēšanas serviss bez reklāmām, jāatzīmē, ka tas ir pieejams tikai Samsung ierīcēm, turklāt arī to skaits ir stipri ierobežots. Dotajā brīdī Milk Music ir pieejams Galaxy S4 (arī Active un Mini versijām), Galaxy S3, Galaxy Note 3 un Note 2 viedtālruņiem. Tāpat serviss būs pieejams arī Galaxy S5 viedtālruņa lietotājiem.

Turklāt jāmin vēl viens negatīvs aspekts. Mūzikas serviss pieejams vien atsevišķos reģionos, ko Samsung dotajā brīdī neprecizē. Zināms vien, ka tas nav pieejams lielākajā daļā Eiropas valstu.

Atgriežoties pie labajām ziņām, jāizceļ, ka, lai izmantoto Samsung izveidoto mūzikas servisu, nepieciešams vien lejupielādēt aplikāciju. Kompānija apgalvo, ka neesot nepieciešams pat reģistrēties. Milk Music var lepoties ar 200 dažādām žanru stacijām un 13 miljoniem dziesmu.

Tiesa, rodas jautājums par to, kā Samsung nopelna no šī servisa, ņemot vērā, ka tajā nav nedz reklāmu, nedz maksas, turklāt ir pieejami vairāki miljoni ar autortiesībām aizsargāti mūzikas gabali. Atbilde ir visnotaļ vienkārša – Samsung nepelna. Vismaz ne dotajā brīdī, jo uzņēmums apgalvo, ka eksperimentē ar reklāmu izņemšanu no servisa, kas nozīmē, ka pēc kāda laika tās tomēr varētu parādīties.

 milk music

Saistītās tēmas: mūzikasamsung

Izsaki savu viedokli