Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Electronics, tirgus līderis patērētāju elektronikā un pasaules līderis IT tehnoloģijā, piedāvā R560 PC portatīvo klēpjdatoru, papildinot Samsung “Crystal Black” klēpjdatoru kolekciju. R560 nodrošina lielisku 3D grafikas kvalitāti datorspēļu spēlētājiem un grafiskās apdares profesionāļiem. Samsung R560 ietver visas jaunākās un labākās digitālās tehnoloģijas, piedāvājot pilnvērtīgu multimediju centru – pielietojamu jebkurā laikā un vietā. Tā unikālais Protect-o-Edge© apvalks pasargā klēpjdatoru pret skrāpējumiem un citiem ikdienas pārbaudījumiem.

Sverot tikai 2.7 kg, R560 satur Intel® Centrino® 2 / Intel® Core™ 2 Duo processor, DDR3 sistēmas atmiņu un pēdējo Microsoft™ Windows® Vista operētājsistēmu savienojumā ar nVIDIA jaunizlaisto GeForce 9200M GS grafikas karti un izcilo 15.4” SuperBright© displeju.

Maksimālam baudījumam darbā ar Samsung klēpjdatoru savienojiet to ar HD televīziju (HDTV) vai ar mājas kino zāles sistēmu, izmantojot R560 iebūvēto HDMI (High Definition Multimedia Interface) savienojumu, kas ļauj pārvietot 100% audio un video signālu. R560 piedāvā augstākās kvalitātes video ar iebūvētu Blue-ray tehnoloģiju.

Ātrāka interneta savienojumam R560 piedāvā Intel jauno bezvadu LAN sistēmu. Tas var lepoties ar 10/100/1000 Ethernet, Bluetooth 2.0+EDR (Enhanced Data Rate) un ar integrēto digitālās kustības kameru, kas palīdz būt pastāvīgā saskarsmē ar kolēģiem, izmantojot videokonferences vai sarakstīšanos internetā. Citu tehnoloģiju vidū 7-vienā kartes lasītājs ļauj pārvietot datus no digitālās kameras, videomagnetofona, MP3 atskaņotāja vai PDA tieši uz portatīvo datoru. R560 ietilpst arī citas funkcijas kā, piemēram, PCI Express kartes slots, 3 USB piekļuves un VGA savienojumi.

Visbeidzot, tāpat kā visi jaunie Samsung portatīvie datori R510 piedāvā izcilo Samsung izgudrojumu – Silver Nano Technology. Uzsmidzinot neticami sīku, nano-izmēra* sudraba jonu pūderi uz klaviatūras, Jūsu sistēma būs “brīva no baktērijām” vēl ilgākam laikam.

“Ar tā perfekto līdzsvaru starp mākslas un jaunāko tehnoloģiju izpildījumu R560 ir lielisks multimediju apstrādei un personīgajai izklaide,” saka Jolanta Zeltiņa, Samsung Latvijas produktu mārketinga menedžeris. R510 būs pieejams Latvijas labākajos elektropreču veikalos augusta sākumā.

Izsaki savu viedokli