Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nesen prezentētais Samsung Gear S2 ir pirmais viedtālrunis kompānijas izpildījumā, kurš tā nēsātajam neliks izskatīties kā galvenajam varonim no kādas filmas par nākotni.

Kā zināms, tad viedpulkstenis darbosies ne tikai ar Samsung ierīcēm, bet arī virkni citu ražotāju piedāvātu Android viedtālruņu, kuru Android versija ir 4.4 vai jaunāka, kā arī ierīcei jābūt vismaz 1.5 gigabaitiem operatīvās atmiņas.

Gear S2_Foto

Kā izrādās, tad Samsung gatavi savu jaunāko viedtālruni saderīgu ne tikai ar citu ražotāju Android ierīcēm, bet pat pozitīvi raugās uz iespēju draudzēties ar konkurentu Apple izstrādāto iOS mobilo ierīču operētājsistēmu. Šādu informāciju kādam Lielbritānijas tehnoloģiju portālam atklājis Samsung pārstāvis. Jāatzīmē, ka Samsung paziņojums publicēts vien dažas dienas pēc tam, kad Google paziņojuši par Android Wear atbalstu iOS ierīcēm.

IFA izstādē prezentētais Samsung Gear S2 ir aprīkots ar apaļu 1.2 collas Super AMOLED displeju, kuram ir 360 x 360 pikseļu izšķirtspēju. Ierīce atbilst IP68 putekļu un ūdens izturības standartam, ir aprīkota ar 4 gigabaitu iebūvēto atmiņu, kā arī 512 megabaitu operatīvo atmiņu.

Saistītās tēmas: gear s2samsungsamsung gear s2viedpulksteņi

Izsaki savu viedokli