Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Internetā ir nonākusi informācija par kādu drīzumā gaidāmu Samsung produktu SCH-W880 – teorētiski tas ir viedtālrunis ar iebūvētu kameru, taču, redzot ierīces izskatu un tehniskos datus, droši var apgalvot, ka tas tikpat lielā mērā ir digitālais fotoaparāts ar integrētu tālruni. Ja atklātībā nonākusī informācija ir patiesa, vēl neprezentētajam Samsung SCH-W880 viedtālrunim būs 12 megapikseļu iebūvētā kamera, kas būs aprīkota ar lēcām, kuras atbalstīs 3x optisko tālummaiņu (zoom). Tāpat, līdzīgi kā digitālajiem fotoaparātiem, šim tālrunim būs ne tikai atsevišķa fotografēšanas poga, bet arī fotografēšanas režīmu pārslēgšanas ritenītis un mērogmaiņas regulēšanas poga. Ar šo kameru varēs uzņemt arī augstas izšķirtspējas (visticamāk, 720p) video.

Tiek ziņots, ka bez iespaidīgās kameras šim tālrunim būs arī 3,3 collu liels WVGA izšķitspējas AMOLED ekrāns, GPS navigācija, microSD atmiņas karšu ligzda, DMB mobilā televīzija, HSDPA mobilā datu savienojuma atbalsts, kā arī Wi-Fi bezvadu interneta un Bluetooth bezvadu savienojumu atbalsts.

Tā kā šim tālrunim būs DMB mobilā televīzija, varam secināt, ka Samsung SCH-W880 būs paredzēts Korejas tirgum, tādēļ tiem foto entuziastiem, kuri dzīvo mūsu platuma grādos, atliek vien cerēt, ka Samsung drīzumā līdzīgu produktu piedāvās arī Eiropā.

Izsaki savu viedokli