Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

Pirms kāda laika parādījām jums interesantas ierīces konceptu – Samsung Galaxy Skin. Pēdējā laikā pa internetu ir sākušas klīst baumas, ka Samsung šādu telefonu patiešām laidīs pārdošanā, pie tam, tas nebūs nemaz tik vēlu – jau otrajā 2012. gada ceturksnī. Par to, ka Galaxy Skin būs reāls produkts ziņoja arī International Bussines Times portāls.

Protams, lokani displeji tiek demonstrēti diezgan bieži (pašu Samsung lokanais AMOLED displejs), taču neviens vēl nav redzējis pat kārtīgu strādājošu viedtalruņa prototipu, kas ticis aprīkots ar šādu displeju. Šī iemesla dēļ Galaxy Skin šķiet nedaudz nereāls, taču kas to lai zina.

Tā pat tiek baumots arī par ierīces tehniskajiem parametriem, kas būšot 1.2 gigahercu procesors, 1 gigabaita operatīvā atmiņa, 16 vai 32 gigabaitu iebūvētā atmiņa, 8 megapikseļu kamera  un protams, 4 collu 800 x 480 pikseļu izšķirtspējas AMOLED displejs. Aizdomas par meliem raisa arī nosauktais displeja izmērs un izšķirtspēja – pēc renderējumiem skaidri redzams, ka displejam ir jābūt lielākam un malu attiecībai jābūt teju 3 : 1.

Saistītās tēmas: samsungsamsung galaxyskin

Izsaki savu viedokli