Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms kāda laika rakstījām par interesantu Samsung viedtālruņa konceptu – Galaxy Skin, vēlāk tam sekoja baumas, ka tālrunis patiešām varētu nonākt pārdošanā, taču nu, baumas esot apstiprinātas – Galaxy Skin parādīsies veikalu plauktos jau 2012. gadā.

Interesantais viedtālrunis ar lokano displeju liks iPhone 5, 6 un 7 izskatīties pēc pagātnes. Lokanība tiks panākta ar grafēna palīdzību – viena oglekļa atoma bieza materiāla, kas ne tikai lokās, bet arī spēj izturēt āmura sitienus.

Pats tālrunis, domājams, pārlocītā stāvoklī, būšot pat nedaudz plānāks par Galaxy S II – tikai 8 milimetri, kamēr Galaxy S II ir 8.5 milimetrus plāns. Tiešāki Galaxy Skin izmēri ir 221 x 67 x 8 milimetri.

Zināmi ir arī tālruņa aptuvenie gaidāmie tehniskie parametri – 1.2 gigahercu viena vai divu kodolu procesors, 1 gigabaita operatīvā atmiņa, 16/32 gigabaitu iebūvētā atmiņa, 8 megapikseļu kamera aizmugurē, VGA kamera priekšpusē, kā arī 1500 mAh baterija.

Jācer, ka Samsung viss izdosies un jau ap 2012. gadu sāksies jaunu, lokano viedtālruņu ēra. Šoreiz latiņa ir izstādīta patiešām augstu. 

Saistītās tēmas: samsungsamsung galaxyskinviedtālruņi

Izsaki savu viedokli