Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Ir pagājuši jau vairāki mēneši kopš Galaxy S5 Active piedzīvoja oficiālu debiju. Tiesa, līdz šim ierīci bija iespējams iegādāties tikai pie ASV mobilo pakalpojumu sniedzēja AT&T. Taču jau tuvāko nedēļu laikā situācija mainīsies un ierīce būs pieejama arī patērētājiem Eiropas valstīs. 

Neoficiālā informācija vēsta, ka oktobrī noslēdzas AT&T un Samsung noslēgtas ekskluzivitātes līgums. Tā rezultātā viedtālrunis būs pieejams arī citu valstu iedzīvotājiem.

Tāpat neoficiāla informācija vēsta, ka īpaši izturīgā Galaxy S5 versija būs nopērkama Eiropas valstīs par aptuveni 630 eiro. Eiropas modelis būs pieejams zaļā un sudraba krāsā, savukārt sarkanās krāsas opcija paliks ekskluzīvs AT&T īpašums.

Nobeigumā jāatzīmē, ka Samsung Galaxy S5 Active ne tikai var lepoties ar IP-67 sertifikācijas standartu, kas nozīmē, ka ierīce ir ūdens un putekļu droša, bet arī ir apgādāta ar korpusa papildinājumiem, kas atbilst militārās klases izturības standartiem. Citiem vārdiem sakot, ierīce ir spējīga “paciest” sāls, putekļu, mitruma, lietus, vibrāciju un saules radiācijas radīto iedarbību. Tāpat ierīce saglabās darbības spēju pie ekstremālām temperatūrām.

galaxy-s5-active-official

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli