Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jau drīzumā pārdošanā būs pieejams jaunais Samsung viedtālrunis GALAXY S4, kurā līdztekus daudzveidīgām inovatīvām funkcijām lietotāji varēs baudīt arī unikālu saturu. Tā, piemēram, interaktīvo spēļu izstrādātājs Electronic Arts ir radījis ekskluzīvu versiju visā pasaulē populārajai autosacīkšu spēlei Need for Speed™ Most Wanted. Šī spēles versija pirmajiem 100 000 GALAXY S4 īpašniekiem būs pieejama bez maksas.

Aprīļa nogalē, kad tirdzniecībā nonāks arī jaunais GALAXY S4, Samsung sadarbībā ar vadošajiem aplikāciju izstrādātājiem – tostarp Gameloft un Glu, – piedāvās jaunu, izglītojošu un noderīgu saturu Samsung Hub ietvaros, gan bērniem, gan elektronisko grāmatu un kulinārijas cienītājiem.

Michelin

Sadarbībā ar Michelin radīta Michelin Traffic lietotne, kas nodrošina aktuālo satiksmes informāciju vienpadsmit Eiropas valstīs, ietverot detalizētas lielāko pilsētu un lielceļu kartes. Savukārt, izmantojot Michelin Restaurants lietotni un norādot dažādus meklēšanas kritērijus, varēs atrast labākos restorānus Francijā un Vācijā, kā arī augšupielādēt restorānos uzņemtos fotoattēlus un atstāt atsauksmes par baudīto maltīti.

Partnerībā ar Michelin Samsung jau šovasar plāno laist klajā arī lietotni Michelin Travel, kas piedāvās informāciju un rekomendācijas tūristiem par vairāk nekā 30 000 apskates vietām visā Eiropā.

Goodbeans

Viedtālruņi nenoliedzami ir kļuvuši par lielisku izklaides instrumentu vecākiem ar maziem bērniem. Lai veicinātu ģimenēm piemērota satura pieejamību, izstrādātājs Goodbeans radījis ekskluzīvu versiju populārajām Little Fox Music Box un Nighty Night lietotnēm. Little Fox Music Box pieejama angļu un vācu valodās, savukārt Nighty Night – angļu, krievu, vācu, franču, itāļu, spāņu, portugāļu un holandiešu valodās. Izcilais GALAXY S4 ekrāns padara šo aplikāciju lietošanu par īstu baudu, ļaujot iepazīt dzīvniekus, lasīt vakara pasaciņas un kopīgi dziedāt dziesmiņas.

13.03.14-Galaxy_S4

Saistītās tēmas: samsungviedtālruņi

Izsaki savu viedokli