Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Berlīnē, IFA izstādē prezentējuši Galaxy Note – ierīci, kas sevī apvieno viedtālruņa un planšetdatora sniegtās priekšrocības.

Ierīcei ir 5.3 collu augstas izšķirtspējas (1200×800 pikseļi) Super Amoled displejs, kas pēc kompānijas vārdiem ir pareizais izmērs, lai apvienotu ērtu lietojamību un saglabātu vieglu pārnēsājamību. Komplektā ar jauno Samsung lolojumu tiek piedāvāts S-pen, irbulis, kas paredzēts precīzai ievadīšanai, šis irbulis ir spiediena jutīgs, tam ir vairākas priekšrocības – iespējams pierakstīt piezīmes savā rokrakstā, kā arī daudz ērtāk izmantot teksta iezīmēšanas fukciju, satura kopēšanai. S-pen tiks piedāvāts dažādas aplikācijas, arī trešo izstrādātāju veidotas.

Jauno gadžetu darbinās Android 2.3 operētājsistēma, par kuras ātrdarbību parūpēsies divu kodolu, 1.4 gighercu procesors un viena gigabaita operatīvā atmiņa. Ierīce ir pat ļoti plāna un priekš saviem izmēriem viegla, attiecīgi 9.65 milimetri un 178 grami. Aizmugurē novietotās kameras izšķirtspēja ir 8 megapikseļi, priekšā – divi. Ierīce būs pieejama 16 un 32 gigabaitu ietilpībās, veikalu plauktos tā varētu parādīties jau tuvākajos mēnešos, pagaidām gan nav zināma aptuvenā cena.

Saistītās tēmas: planšetdatorisamsungsamsung galaxyviedtālruņi

Izsaki savu viedokli