Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kad Google kopā ar Samsung prezentēja savu jaunāko lepnumu – Galaxy Nexus viedtālruni, visiem uzreiz radās aizdomas, ka ierīces baterija nebūt neturēs tik ilgi, kā vajadzētu. Šķiet, ka šis priekšstats ir bijis maldīgs, jo cilvēki, kas ierīci jau paspējuši testēt pirms oficiālās iznākšanas, ir atstājuši pat ļoti labas atsauksmes.

Tātad, par spīti super lielajam 4.65 collu displejam ar 1280 x 720 pikseļu izšķirtspēju, 1.2 gigahrcu divu kodolu procesoram daudzām citām, elektrību sūcošām fīčām, kāds testētājs apgalvo, ka pēc 5 stundu viedtālruņa lietošanas bez apstājas, pagriežot displeja gaišumu līdz pat 100 procentiem un izmantojot rijīgo LTE mobilo internetu, iztērēti bija tikai 55 procenti no pilnas baterijas.

Šis pavisam noteikti ir labs rādītājs. No personiskā viedokļa varu apstiprināt, ka Galaxy S II pie līdzīgiem nosacījumiem pēc 5 stundām jau būtu izlādējies pilnībā.

Iespējams, ka Android 4.0 beidzot ir izlabojis baterijas rīšajas problēmas. Kā zināms, tieši Android operētājsistēma līdz šim bija vainojama pie ātrās izlādes. Jācer, ka arī citas ierīces pēc lielā 4.0 atjauninājuma turēs daudz ilgāk.

Saistītās tēmas: androidbaterijagoogle nexusizlādesamsung

Izsaki savu viedokli