Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Electronics  ir publicējis pirmo trīs mēnešu finanšu rādītājus, tie atklāj, ka uzņēmums pirmo ceturksni noslēdza ar negaidīti labiem rezultātiem. Tiesa gan, jauns peļņas rekords, visticamāk, nav sasniegts. 

Kā vēsta Reuters, tad kompānijas politika ir rezultējusies lieliskos finanšu rādītajos. Samsung akciju vērtība sasniedz 220 miljardus ASV dolāru, savukārt peļņa, noslēdzot pirmo ceturksni, ir mērāma 7,7 miljardu ASV dolāru apmērā (tas ir vairāk nekā prognozēja analītiķi).

Galvenie šī sasnieguma kaldinātāji bija Galaxy S un Galaxy Note sērijas viedtālruņi. Turklāt, jāņem vērā, ka uzņēmuma jaunākais flagmanis (Galaxy S4) vēl nemaz nav nonācis pārdošanā.

Tāpat Samsung var saukt par veiksmīgu kompāniju, jo kaut arī tā akciju vērtība pēdējos trīs mēnešos nokritās par 3 procentiem (vidējais kritums tirgū bija 2 procenti), Apple tajā pašā laikā piedzīvoja akciju vērtības samazināšanos par 19 procentiem.

Samsung ir izdevies kāpināt viedtālruņu noietu no 63 līdz 70 miljoniem vienību, kamēr Apple piedzīvoja 30 procentu kritumu, realizējot vien 30 miljonus ierīču pagājušajā ceturksnī.

Dienvidkorejas kompānija šogad plānoja realizēt 500 miljonus tālruņu, kas nozīmē, ka vienā ceturksnī ir jāpārdod 125 miljoni. Grūti gan prognozēt vai tas ir izdevies, jo nav publicēta nekāda statistika par negudro telefonu pārdošanas rādītajiem.

galaxy-note-2-looms-620

Saistītās tēmas: peļņasamsung

Izsaki savu viedokli