Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung Electronics Baltics darbinieki, vēloties paust savu atbalstu mūsu planētas vides aizsardzībai ne tikai ar savu produktu starpniecību, bet arī ar aktīvu iesaistīšanos apkārtējās vides sakopšanā, 18. aprīlī piedalīsies Lielajā talkā, sakopjot Ķīšezera apkaimi.

„Kopība, lietderīgums un gandarījums pēc labi paveikta darba – tās ir sajūtas, kas mudina mūs piedalīties šajā pasākumā. Kaut arī šis mums ir pirmais gads, kad mēs kā vienota komanda piedalāmies talkā, ticam, ka tas kalpos par pamudinājumu turpmāk regulāri iesaistīties šādās aktivitātēs un sniegt savu ieguldījumu vides aizsardzībai daudz personiskākā veidā, ne tikai ar arvien jaunu videi draudzīgu produktu ražošanu,” stāsta Samsung Electronics Baltics mārketinga vadītāja Gundega Piebalga.

Visā pasaulē Samsung īsteno savu jau 1992. gadā izstrādāto Zaļo programmu, kuras ietvaros nepārtraukti notiek darbs pie videi draudzīgu, ar eko dizainu un ekonomiju apveltītu produktu radīšanas. Patērētājiem ir pieejami daudzi videi īpaši draudzīgie produkti no Samsung, piemēram, eko monitors P2370G, Blue Earth mobilais telefons, ko darbina saules baterijas, arī jaunākie Samsung televizori un datoru monitori ir īpaši izstrādāti, lai patērētu iespējami mazāk elektroenerģijas. Arī visās Samsung ražotnēs tiek stingri ievēroti principi, kas palīdz padarīt „zaļāku” darba un ražošanas procesu – novērst piesārņojumu, izmantot viegli pārstrādājamus izejmateriālus un celt energoefektivitāti.

Izsaki savu viedokli