Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nevienam nav noslēpums, ka pasaules video aina kļuva drūmāka, kad ieradās divi jaunie HD formāti – Blu-Ray un HD DVD. Tumšāka tamdēļ, ka patērētājiem kļuva aizvien grūtāk izvēlēties gan atskaņotājus, gan tiem saderīgus diskus. Cerības stariņu HD formātu karā ieviesis elektronikas gigants Samsung, kas Vācijā notiekošajā IFA konferencē paziņojis par savu pirmo hibrīdatskaņotāju, kas spēs „sagremot” ne tikai Blu-Ray diskus, bet arī HD DVD. Lai arī ideja par šādu disku atskaņotāju nav nekas jauns (piemēram, LG BH100), Samsung produkta cena būs zem 400 eiro, kas noteikti rada jaukāku skatu uz dzīvi visiem neziņā esošajiem.

Samsung Duo HD BD-UP5000 pilnībā spēs saprast Blu-Ray un HD DVD ierakstītu informāciju, tai skaitā, interaktīvās tehnoloģijas, HDi un BD-Java. Diemžēl pagaidām Samsung izvairījies no precīzākas specifikācijas sniegšanas.

Ierīce Eiropas tirgū būs pieejama jau šī gada pēdējā ceturksnī (kārtējo reizi varat papildināt iespējamo Ziemassvētku dāvanu sarakstu!). Ņemot vērā, ka pagaidām Eiropā nav pieejas plašs HD atskaņotāju klāsts, Samsung Duo HD BD-UP5000 ar vienu šāvienu var nošaut veselus divus zaķus, pie viena pabīdot malā potenciālos konkurentus ar viena standarta atskaņotājiem.

Ziņas avots: X-Bit Labs

Izsaki savu viedokli