Aktuāls

Starptautiskajā patērētāju elektronikas izstādē CES 2013 Samsung prezentē divus jaunus papildinājumus 7. sērijas datoru klāstā – uzlaboto, plāno un vieglo Series 7 Chronos klēpjdatoru, kā arī jaunu Series 7 Ultra klēpjdatoru, kas izceļas ar jaudu, grafisko sniegumu un vēl plašākām skārienvadības iespējām. 

Series 7 Chronos

Series 7 Chronos_2

Series 7 Chronos klēpjdators ar profesionāla lietotāja vajadzībām atbilstošu veiktspēju ir kļuvis vēl plānāks un vieglāks. Jaunais programmatūras risinājums RAMaccelerator nodrošina līdz pat 150% ātrāku tīmekļa pārlūkošanu un aplikāciju darbību. Skārienvadības tehnoloģija spēj vienlaikus apstrādāt pat visu desmit pirkstu pieskārienu komandas, turklāt klēpjdatora vadībai iespējams izmantot gan tā ekrānu, gan skārienpaliktni, kā arī tastatūru. Series 7 Chronos „ietērpts” vien 20,9 milimetrus plānā alumīnija korpusā, aprīkots ar jaudīgu Intel četrkodolu procesoru, līdz pat 16 GB lielu operatīvo atmiņu, līdz 1 TB lielu cietā diska ietilpību un 2 GB izdalīto grafisko video karti.

Jaunais klēpjdators ļauj profesionāli un efektīvi veikt uzdevumus, kuriem nepieciešama liela jauda – Series 7 Chronos ir Full HD augstas izšķirtspējas ekrāns (1920×1080) ar 300 nitu spilgtumu. Klēpjdators aprīkots ar kvalitatīviem JBL® skaļruņiem, tam ir uzlabota grafiskā veiktspēja, bet baterijas darbības laiks pagarināts līdz pat 11 stundām. Klēpjdators no miega režīma spēj „pamosties” vien nieka divu sekunžu laikā, savukārt pilnībā ieslēdzas mazāk nekā 12 sekundēs.

Series 7 Ultra

Series 7 ULTRA_3

Series 7 produktu līnijas pirmais ultraplānais klēpjdators Series 7 Ultra nodrošina izcilu veiktspēju un mobilitāti, jo tam ir ļoti plāns un viegls alumīnija korpuss. Klēpjdators ir īpaši piemērots multivides satura baudīšanai – tas ir aprīkots gan ar ļoti kvalitatīvu Full HD izšķirtspējas (1920×1080) ekrānu ar 350 nitu spilgtumu, gan arī ar JBL skaļruņiem un AMD izdalīto grafisko karti. Klēpjdatora ekrāna 178° skata leņķis ir teicami piemērots, lai multivides saturu varētu ērti baudīt arī vairāki cilvēki vienlaikus.

Series 7 Ultra baterija ļauj lietotājam ar klēpjdatoru strādāt līdz pat astoņām stundām, savukārt Intel Core i5 vai i7 procesors un SSD disks ar ietilpību līdz pat 256 GB nodrošina pat visprasīgāko lietotāju vajadzībām atbilstošu veiktspēju. Klēpjdatoram ir desmit pirkstu skārienvadības iespēja, un tas spēj ieslēgties sešu sekunžu laikā. Jaunā ierīce būs pieejama arī ar 4G LTE savienojuma atbalstu, tādējādi nodrošinot piekļuvi tīmeklim faktiski jebkurā vietā. Vēl šajā kompaktajā klēpjdatorā pieejamas USB 3.0 un LAN pieslēgvietas, kā arī drošības saslēga ligzda ierīces pasargāšanai no zagļiem.

Abi modeļi Latvijā būs pieejami jau šopavasar.

Saistītās tēmas: portatīvie datorisamsung

Izsaki savu viedokli