Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Galaxy S III ir Samsung viedtālruņu līnijas flagmanis, tiek paredzēts, ka līdz jūlija beigām šī ierīce būs pārdota 10 miljonos eksemplāru. 

Kompānijas izpilddirektors, nesen uzstājies ar runu, kurā ziņojis, ka trešās paaudzes Galaxy S viedtālrunis apskatos saņem vispozitīvākos novērtējumus, salīdzinājumā ar divām iepriekšējām ierīcēm, tādējādi tiek sasniegti labāki tirdzniecības rādītāji, kas pēc Samsung uzskatiem līdz jūlija beigām ļaus sasniegt 10 miljono pārdotu Galaxy S III atzīmi, kā arī pieaugošus ienākumus.

Samsung viedtālruņu tirdzniecības rādītāji, līdz ar Galaxy S sērijas ierīču ražošanas uzsākšanu sāka un šobrīd turpina augt ievērojami, šīs gada pirmajā ceturksnī piegādāti 44.5 miljoni ierīču, kas ir par aptuveni 9 miljoniem vairāk, salīdzinot ar Apple iPhone.

Samsung Galaxy S III viedtālrunis ir aprīkots ar 1.4 gigahercu četru kodolu procesoru, kā arī viena gigabaita operatīvo atmiņu. Šīs komponentes darbina Android Ice Cream Sandwich operētājsistēmu. Par attēlu un video uzņemšanu parūpējas ierīces aizmugurē novietotā 8 megapikseļu fotokamera. Galaxy S III var lepoties ar 4.8 collu Super Amoled 1280×720 pikseļu displeju.

Saistītās tēmas: samsungviedtālruņi

Izsaki savu viedokli