Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Nereti informācija par ilgi gaidītiem gadžetiem nonāk atklātībā vēl pirms to oficiālās prezentācijas, lai izvairītos no šādiem gadījumiem, ražotāji, kā nu katrs māk, cenšas paslēpt vai maskēt ierīču prototipus.

Viens no šī gada skaļākajiem viedtālruņiem noteikti ir Samsung Galaxy S III, kurš ir korejiešu kompānijas flagmanis. Paši Samsung nesen atklājuši, kā izvairījušies no priekšlaicīgas ierīces fotoattēlu un tehnisko parametru noplūšanas, kā norāda kāds kompānijas pārstāvis, tad izgatavotas trīs, ar dažādiem dizainiem apveltītas, ierīču “gala versijas”, turklāt, ja pēc testēšanas tika izlemts veikt kādus uzlabojums, tad arī šajā gadījumā Samsung inženieriem bija trīskāršs darbs.

Samsung Galaxy S III viedtālrunis ir aprīkots ar 1.4 gigahercu četru kodolu procesoru, kā arī viena gigabaita operatīvo atmiņu. Šīs komponentes darbina Android Ice Cream Sandwich operētājsistēmu. Par attēlu un video uzņemšanu parūpējas ierīces aizmugurē novietotā 8 megapikseļu fotokamera. Galaxy S III var lepoties ar 4.8 collu Super Amoled 1280×720 pikseļu displeju.

Saistītās tēmas: samsungviedtālruņi

Izsaki savu viedokli