Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung plānotais Unpacked 5 pasākums 24. februārī Barselonā, visticamāk, atklās ilgi gaidīto Galaxy S5. Kompānija vēlreiz atgādinājusi tehnoloģiju entuziastiem par šo pasākumu, dodot arī nelielus mājienus par viedtālruņa saskarnes dizainu.

Pieejamajā attēlā redzamās ikonas līdzinās tālruņu saskarnēs atrodamajās, turklāt, pie katra no nosaukumiem ir atrodams arī neliels cipars “5”. Tas un citas norādes arvien pārliecinošāk iezīmē ilgi gaidītā Galaxy S5 debiju. Cerams gan, ka Samsung neizspēlēs ļaunu joku, iepazīstinot pasauli ar izmaiņām TouchWiz saskarnē vai kādu citu, mazāk gaidītu jaunumu, raisot vilšanos daudzos. 

unpacked 5

Taču kamēr Samsung dod netiešus mājienus, informācijas nopludinātāji strādā krietni iespaidīgākos apmēros. Vakar ziņojām par noplūdušiem ātrdarbības testu rezultātiem, savukārt šodien parādījusies kāda bilde, kur redzama gaidāmā viedtālruņa specifikācija no kādas brošūras. Tā apstiprina jau iepriekš izskanējušo informāciju – tālrunis tiks apgādāts ar četru kodolu 2,5 GHz procesoru, 5,25 collu QHD izšķirtspējas SuperAMOLED displeju un 3 GB operatīvo atmiņu. Interesanti, ka šis avots norāda uz 20 MP kameru, ņemot vērā, ka iepriekš izskanēja ziņas par 16 MP kameru.

galaxy s5 brošūra

Tiesa, Samsung cītīgi strādā arī pie Tizen tālruņa, kura saskarne var lepoties ar krietni apaļākām ikonām nekā TouchWiz, tādēļ pastāv iespēja, ka 24. februārī Galaxy S5 vietā ieraudzīsim Tizen operētājsistēmas viedtālruni. Jebkurā gadījumā ir skaidrs, ka 24. februārī varam sagaidīt jaunumus no Samsung.

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli