Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

OLED ekrāni ar lielu nepacietību tiek gaidīti jau visai ilgi, tomēr ražotāji regulāri turpina atlikt OLED ierīču tirdzniecību. Pašlaik gan situācija jau ir daudz cerīgāka, jo LG jau tuvāko mēnešu laikā uzsāks 15 collu OLED televizora tirdzniecību un ir paziņojuši, ka jau nākamgad veikalu plauktos varam gaidīt arī lielāka izmēra OLED televizorus, bet Samsung pārstāvji ir apstiprinājuši, ka pastāv iespēja jau nākamgad veikalu plauktos ieraudzīt pirmos klēpjdatorus ar OLED ekrāniem. Pagājušā gada maijā BOOT.Lv saviem lasītājiem piedāvāja iespēju aplūkot Samsung ekrānu divīzijas izveidoto 12,1 collu OLED klēpjdatora konceptu. šis koncepts gan tik tiešām bija ļoti futūristisks, tomēr tajā ļoti uzskatāmi bija parādīts tas, kā OLED ekrāns ļauj padarīt klēpjdatoru plānāku un iespaidīgāku.

Tagad portāls TechRadar.com raksta, ka Samsung pārstāvji X sērijas klēpjdatoru prezentācijas laikā pavēstīja lieliskus jaunumus – uzņēmums plāno jau 2010. gada beigās (iespējams, pat 3. ceturksnī) uzsākt OLED klēpjdatora tirdzniecību.

Arī Lenovo ir apstriprinājuši gatavību tuvāko gadu laikā integrēt OLED ekrānus klēpjdatoros, bet kompānija Sony, līdzīgi kā agrāk Samsung, prezentēja futūristiska klēpjdatora, kas būtu aprīkots ar OLED ekrānu, konceptu.

Protams, sākotnēji šādi klēpjdatori būs ļoti dārgi, taču Gartner analītiķi prognozē, ka nākamo 5 gadu laikā OLED klēpjdatori kļūs par normu.

Izsaki savu viedokli