Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Pirms laika vēstījām, ka Samsung ir apgādājis jaunākos Chromebook sērijas datorus ar kompānijai raksturīgajiem ādas apvalkiem. Līdzīgi Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants izrīkojies arī ar ATIV sērijas Book 9 portatīvajiem datoriem.

Samsung ir apgādājis ATIV Book 9 ierīču displeju vākus ar ādas pārklājumu. Rezultātā ierīce ne tikai var lepoties ar daudz tīkamāku izskatu, izmantoto materiālu kvalitāti, bet arī saņēmusi īpašu nosaukumu „Style”.

Samsung vēsta, ka ATIV Book 9 Style datori apgādāti ar 15,6 collu Full HD displejiem. Zem korpusa slēpjas Intel Haswell 2,6 GHz Core i5 centrālais procesors un Intel HD 4400 grafiskā karte. Operatīvās atmiņas apjoms būs 4 GB (1600 MHz DDR3), savukārt lietotāja failus būs iespējams saglabāt SSD tipa iebūvētajā atmiņa, kuras apjoms būs 128 GB.

Attiecībā uz savienojumu klāstu jāmin, ka portatīvais dators atbalstīs visu populārākos bezvadu savienojumus un pieslēgvietas.

Jāatzīmē, ka, neraugoties uz tehnisko specifikāciju un vidēja lieluma displeju, ierīcei ir ne tikai salīdzinoši viegla – 1,95 kg –, bet arī tā ir visnotaļ plāna – 17,5 mm. Interesanti, ka Samsung pamanījies apgādāt izstrādājumu ar diviem 4 vatu skaļruņiem.

ATIV Book 9 Style būs pieejams pircējiem ar jau instalētu Windows 8.1 operētājsistēmu. Izstrādājums būs pieejams baltā vai melnā krāsā.

Saistītās tēmas: portatīvie datorisamsung

Izsaki savu viedokli