Aktuāls

Pirmie soļi Latvijas 100 km kosmosā ir sperti! (VIDEO)

Auto, Moto

Ātruma kontroles maratona laikā fiksēts ievērojami mazāks skaits pārkāpēju nekā pērn

Auto, Moto

Turpmāk “BITE” klienti maksu par “Mobilly” pakalpojumiem varēs pievienot ikmēneša rēķinam

Sakaru pakalpojumi

Paziņoti pasaulē lielākā fotokonkursa – Sony Pasaules fotogrāfijas balvu absolūtie uzvarētāji

Foto, Audio, Video

”Groove Music”’pirmos četrus mēnešus varēs lietot bez maksas

Mobilās aplikācijas

Jaunais VW Crafter pārsteidz ar jaunām funkcijām (VIDEO)

Auto, Moto

Samsung ir izlēmis apturēt portatīvo datoru pārdošanu Eiropas valstu tirgos, vēsta vietnes PC Advisor sniegtā informācija, kas balstīta uz Samsung amatpersonu oficiālajiem paziņojumiem.

Samsung Eiropā pārtrauks tirgot ne tikai standarta portatīvos datorus, kas apgādāti ar Windows operētājsistēmu, bet arī Chromebook datorus, kas apgādāti ar Google izstrādāto Chrome operētājsistēmu.

Samsung ziņojums vēsta, ka šis solis skars tikai Eiropas valstis un neietekmēs citus reģionus. Netiek gan minēts, vai šī lēmuma rezultātā sekos darbinieku atlaišana un divīzijas restrukturizācija.

Samsung savu lēmumu pamato ar kompānijas vēlmi pielāgoties reģionu tirgiem un tajos valdošajām tendencēm, tādēļ, vērojot tirgus attīstību Eiropā, esot izlemts uz laiku apturēt Samsung portatīvo datoru realizāciju.

Tā vien šķiet, ka portatīvo datoru tirgus kļūst arvien nepievilcīgāks lielajiem ražotājiem. Šajā nedēļā Toshiba paziņoja, ka uzsāk vērienīgu portatīvo datoru divīzijas restrukturizāciju, bet šā gada sākumā Sony pārdeva savu portatīvo datoru biznesu. Ja šāda tendence turpināsies, tad portatīvo datoru ražotāju skaits saruks līdz sešiem – Dell, Acer, Asus, HP, Lenovo un Apple.

ATIV Book 9 Lite_1

Saistītās tēmas: portatīvie datorisamsung

Izsaki savu viedokli