Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Samsung kopā ar Kalve Studio Latvijas iedzīvotājiem gaismas festivāla Staro Rīga ietvaros dāvina trīsdimensiju projekciju, kas festivāla laikā izmainīs tik ierasto, jau par klasisku Rīgas sejas vaibstu kļuvušo Latvijas Nacionālās operas fasādi.

No 18. līdz pat 21. novembrim ikviens interesents tiek aicināts apmeklēt Samsung trīsdimensiju attēla, gaismas un skaņas izrādi pie Latvijas Nacionālās operas, kas tiks demonstrēta no plkst. 18:00 līdz pat 23:00. Apmeklētājiem būs arī iespēja sasildīties ar karstu tēju, lai smeltos spēkus visu Staro Rīga objektu apskatei.

Šādu projektu Samsung ir īstenojis vēl tikai Amsterdamā, kur pašā pilsētas centrā uz vēsturiskas ēkas tika uzburtas neticamas ainas ar dabas spēku iejaukšanos ierasti klasiskajā vecpilsētas vidē. Video no Amsterdamas trīsdimensiju projekcijas iespējams aplūkot šeit – http://bit.ly/bum7oK .

Virtuālā izrāde Samsung 3D metamorfozes ļaus vērot, kā Latvijas Nacionālā opera pārtop okeānā, mūsdienīgā metropolē vai pasaku mežā.

Samsung Electronics Baltics Audio un video tehnikas pārdošanas vadītājs Baltijā Guntars Šmits skaidro: “Šis gads iezīmē būtisku pavērsienu tehnoloģiju pasaules attīstībā, padarot trīsdimensiju tehnoloģijas pieejamas ikvienam. Prezentējot pasaulē pirmo 3D LED televizoru, Samsung ir apliecinājis savu gatavību vadīt šo tehnoloģiju attīstības virzienu un piedāvāt arvien jaunas un nebijušas iespējas. Papildinot ierasto TV skatīšanos ar vēl vienu dimensiju, mēs ceram pilnībā pārveidot priekšstatu par mājas izklaidi. Ar sagatavoto gaismas izrādi mēs vēlamies parādīt tās pārsteidzošās pārvērtību iespējas, ko sniedz 3D tehnoloģiju arvien straujāka ienākšana mūsu ikdienā, ļaujot burtiski izmainīt vidi mums apkārt.”

Saistītās tēmas: 3dsamsung

Izsaki savu viedokli